Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha elvetél a kutya hány nap...

Ha elvetél a kutya hány nap után jelentkezik vérmérgezés? Lehet benne maradt egy kiskutya

Figyelt kérdés

A szomszédomék másfél hétre nyaralni mentek állítólag, mert egy kiscsaj szokott jönni etetni a labradorjukat.

Mi csak nemrég költöztünk ide és a köszönő viszonyon kivül nem sokat beszéltünk.

Láttam a hètvégén hogy a labradorjuk valamit cipel a szájában, elég élettelenül lógott.

Persze szóltam a csajnak aki jött etetni, mert azt hittem valami olyat talált ami megmérgezheti.

De a csaj annyira lekezelő volt, hogy azt mondta a kutya elvetélt már összeszedte a halott kölyköket és csak azt látja a kutyán hogy még vérezget kicsit.

Mondtam neki lehet maradt bent neki halott kölyök, de ő nem viszi orvoshoz mert neki nem ez a dolga.

Szóval most két naponta jön etettni a kutyát, aki eszik és virgonc ahogy látom. De az is látszik a hátsójám hogy vérezget.

Kb hány nap mire jelentkezik nála vérmérgezés? :/ nagyon sajnálom szegényt.

Át akartam mászni a kerítésen hogy ránézzek, de a férjem rám szólt hogy ne tegyem mert van nekik kamera a házon. Mit tehetnék? És az állatnál mi a vérmérgezés tünete?

Meg az se tetszik hogy vérzik.

Tudom nem az én kutyám csak sajnálom


febr. 28. 08:06
 1/5 anonim válasza:
39%
teljesen normalis hogy verzik. Emberek is vereznek szules, veteles utan
febr. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A vérmérgezésnek akkor lesz tünete, mikor késő lesz.

Ne mássz át, mert simán feljelenthetnek érte, ugyanis (annak ellenére, hogy veled értek egyet) a törvény színe előtt nem számít annyit a kutya élete, mint a birtokháborítás ténye...

Hívd az állatvédőket, minél gyorsabban! Ha még napokig nem kerül elő a gazda, akkor simán elpusztul addig a kutya.

(Nekünk a szomszéd bent hagyta a lakásban az állatait, kihívtuk az állatvédőket, akik kiraktak egy papírt az ajtajukra. Másnap visszajöttek, látták, hogy a papír ugyanott van, akkor kijött a rendőrség is, és benyomultak a lakásba, szóval intézkednek, ha elég súlyos a helyzet)

Amúgy nagyon brutál, hogy nem csak, hogy otthon hagyják a kutyát, akire csak egy ignoráns kiscsaj néz rá időnként, de még vemhes is volt a kutya, és úgy hagyták magára :( megérdemelnék, hogy elvegyék tőlük szegény kutyát

febr. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Remélem anonim azért jelented őket egy állatvédő szervezetnél...
febr. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
Tisztul. Bizony egy darabig jön ki belőle cucc,ez a természetes. Tudom, kutyázok.
febr. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

A csaj nem "ignoráns" egyszerűen elvégzi a munkáját és ennyi, de Ő nem viheti el állatorvoshoz más kutyáját.

Mégis, hogy? Nem ismeri a kutyát, és attól, mert aranyos etetés közben, simán támadhat amikor veszélyben érzi magát.


Én sem vinném senki kutyáját csak úgy, kivéve, ha megkér rá.

febr. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!