Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyának megakadt a torkán...

A kutyának megakadt a torkán a csont, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Vagy a torkán vagy a belei felső részén megakadt a csont, valószínűleg egy kisebb csontdarab. Napok óta köhög. Szóval szerintem inkább a torkán. Csirkefarhátat kapott.

Állatorvosra nincs pénzem, hogy műtétre vigyem. Mit lehet tenni?

Én nem tudok a szájába nézni, mert nem engedi.



márc. 4. 17:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
55%

Te nem teszel semmit, orvoshoz elvinni meg sajnálod a pénzt. Mégis minek neked kutya? Hogy nézhessed, ahogy szenved?

Felelős ember biztosítást köt a kutyára! A kevésbé felelős kölcsönkér a szomszédtól, rokonoktól. A nulla gerinccel rendelkező pedig pont úgy viselkedik, mint te.

márc. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nem az enyém a kutya. Én nem is tartanák. A nyugdíjas szüleimé. Ők a nyugdíjból nem tudnak állatorvost fizetni és meg munkanélküli vagyok. Szóval nem kell mindjárt azzal kezdened, ki a gerinctelen és ki nem.
márc. 4. 17:11
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Amit lehet tenni azt úgyse teszed meg, mert orvoshoz nem viszed. Akkor meg tökmindegy.
márc. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Semmi mást nem tudsz tenni orvoson kívül. Kérj részletfizetést, általában van erre lehetőség.
márc. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
81%

En azt nem ertem, ha ennyire nincs penz, miert kell akkor csonttal etetni? Gondolom meg fott is volt, ez igy rohadt veszelyes, barmikor megtortenhet a baj, idozitett bomba.

Ismeros, rokon, akarki, akitol kolcson lehetne kerni?

márc. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Mondjuk egyestől kölcsön kérnék. Ő biztos rohadt gerinces ember lehet.

Tipikus magyar, aki a személyeskedéssel kezdi.

De majd holnap elviszem a dokihoz, aztán meglátjuk mit mond.

márc. 4. 17:28
 7/22 anonim ***** válasza:
95%
A köhögés amúgy lehet más is, akár tüdő vagy szívférgesség jele is, ami ha nincs kezelve szintén halállal fog járni sajnos.
márc. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Köszi, hasonló segítőkész válaszokat vártam volna már az elejétől.

Biztos vagyok benne, hogy a csonttól köhög. Mert látszik is hogy ki akar okádni vmit.

márc. 4. 17:44
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is az volt, főleg futás után jött rá, vagy ha izgatott volt. Köhögött, a végén meg öklendezett, mintha hányni akarna, de nem jött semmi, max egy kis nyál. Mi is azt hittük hogy megakadt valami, de sajnos szívféreg. (7-es voltam)
márc. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Ok. Nyomtam a zöldet.
márc. 4. 17:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!