Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor tudom meg,mi a valódi...

Mikor tudom meg,mi a valódi mozgás igénye a kutyámnak?

Figyelt kérdés

9 hónapos keverék,örökbefogadott.

Jelenleg megy,mint a golyó. Legalább 30percet megállás nélkül tud labdázni.

Más lkutyáknál vagy 40percet futni...mindig ekkora lesz a mozgás igénye? Vagy most csak azért ilyen mert még kölyök?


márc. 9. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ennél nagyobb szerintem már nem lesz. Ilyenkor a leginkább hiperaktívak.
márc. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
0%
Motor után kell kötni 😎
márc. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én kutyám 1,5 éves koráig elég mozgékony volt,aztán fokozatosan visszább vett, 3,5 éves koráig azért sok mozgatást igényelt.


Most 4 éves múlt és azt vettem észre,hogy bár van igénye a rohangálása,játékra nem annyi mint mikor fiatalabb volt, 9 hónaposan 2,5 óra futtatóban való játék után dőlt ki, most már 1-1,5 óra bandázással bőven beéri vagy egy laza 2 órás erdei sétával hosszú pórázon.



Itthon sem zsizseg össze vissza.


Persze nálad,hogy keverék kutya függ azért milyen mix lehet,mert egy német juhász vagy border collie mix azért felnőttként is mozgásigényes.


De tény 1,5 éves korig durván tolják,utána kezdenek egy picit visszább venni.


Én is így vettem észre..

márc. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!