Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bordeaux-i dogról mi a vélemén...

Bordeaux-i dogról mi a véleményetek, tapasztalataitok? Érdemes ilyen fajtát választani?

Figyelt kérdés
Tetszik ez a fajta. De ahogy olvasom, szegényekneknél elég alacsony a várható élettartam.

márc. 17. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:
22%

Attól függ, hogy mik az elvárásaid, és hogy mit tudsz nyújtani a kutyának.


Nekem például a husky tetszik nagyon, de amilyen lusta dög vagyok mellettem szegény szenvedne.

Egy sportolónak viszont ideális társ lehet.

márc. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mindegyik masztiff félének alacsony a várható élettartama sajnos. Szóval ha ilyen típusú kutyák tetszenek, akkor ezzel meg kell békélned. A legegészségesebb masztiff a cane corso, a legproblémásabb a nápolyi masztiff.


Azt vedd figyelembe, hogy nyáladzanak, cipőfűzőként lóg a szájukból és ha megrázzák magukat akkor megy mindenfelé :D

márc. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tetszenek ezek a nagydarab macikutyák. Olyan kutyát akarok, ami nyugodt, lusta, lehet simogatni, ragaszkodó és jó házőrző.
márc. 18. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!