Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek szép ez a kiskutya?

Szerintetek szép ez a kiskutya?

Figyelt kérdés

3 hónapos szuka csokibarna angol cocker spániel:

[link]


márc. 31. 10:41
1 2
 1/20 anonim válasza:
100%
Rettentő aranyos.
márc. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
100%
igen🥰🥰🥰
márc. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy tünemény ❤️
márc. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert nekem furinak tűnik a szeme, egészen pontosan a szemhéja, mintha lógna, vagy ez így normális ennél a fajtánál?
márc. 31. 11:55
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem szép, viszont nagyon cuki.
márc. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem sem különösen szép ezzel a fejformával, dehát ennek a megítélése szubjektív.
márc. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Csak azt nem tudom, nem beteg-e, mert mintha lógna a szemhéja, nincs-e valami baja.

Azoktól kérdezem, akik értenek a fajtához.

Köszi amúgy, szerintem is cuki, csak nehogy beteg legyen.

márc. 31. 13:13
 8/20 anonim válasza:
100%
Kicsit,olyan Basset hound-os feje van.😀
márc. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Igény én is azt nézem 😮
márc. 31. 13:22
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

7# Hogy mennyire lóg a szemhéja, azt nem egy képről kell eldönteni, hanem az állatorvosnak. Előfordul egyébként a fajtánál, de mivel nem tartottam soha cockert, nem tudom, hogy ez egészségügyileg mennyire okoz náluk problémát, kell-e például műteni. Plusz egy kölyök spanci még sokszor "csupa bőr2, vagyis még bele kell nőnie a bőrébe, nem biztos, hogy később is ennyire fog lógni.


Ha azért kérdezed, mert a kutyus megvásárlásán gondolkozol, akkor csakis élőben szabad eldönteni, és remélhetőleg a tenyésztő ad majd felvilágosítást erről. Ha meg nem tenyésztőtől van, akkor inkább ne vedd meg, mert lehet nagyobb baja is egy lógó szemhéjnél.

márc. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!