Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kutya át tudná úszni a...

Egy kutya át tudná úszni a Balatont Tihany és Szántód közt?

Figyelt kérdés

ápr. 1. 02:46
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Olyan sokáig nem hinnèm hogy bírná azt a tempót.
ápr. 1. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ha úszna vele a gazdi. Szerintem egy elég erős kutya kibírná. A múltkor az ismerős kutyája jött szembe a gazdival és sántított. Kérdeztem mi van. Izomláza volt egy 20 kmes túrától, amit végig szaladgált. De szoktak kutyát vinni a kinizsi 100ra is. Kibírják.
ápr. 1. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy új-fundlandi tuti. Olyan messzire beúszkálnak állítólag a tengerbe, hogy már a partot alig látni.
ápr. 1. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy 10 kg feletti, egészséges, akivel rendszeresen mozognak, simán. Nekem eddig csak olyan kutyáim voltak, akik 2 és 10 éves koruk között mindent jobban bírtak, mint én.
ápr. 1. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez már meg is történt, az 5,2km-es távon:


[link]



Ismert eset, 64 km:

[link]

ápr. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#5 folyt.


Úgyhogy nem minden kutya, de lenne (van) olyan kutya, ami oda vissza pihenés nélkül is leúszná. Ld. a hivatalos átúszós cikket.

ápr. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Igen, de van egyéb módja is annak, hogy kínozz egy kutyát.
ápr. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7:


Miért gondolod, hogy a kérdező kínozni szeretné?


Feltett egy kérdést, amiből én nem érzek olyat, hogy azér kérdezné, mert egy kutyát erre akarna kényszeríteni.

ápr. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

2-es, ismerősöd eléggé felelőtlen, ekkora túránál már szigoruan max 3-5 méteres póráz,pont azért,hogy a kutyának ne legyen megterhelő, ne szaladgálja végig a 20 km-et.


nagyobb túrákon vagy több naposokon is a kutyák pórázon vannak,hogy bírják tartalékolni az energiájukat.


Több kutyával túrázó ismerősöm van ők mondták,hogy nincs szabadon rohangálás.

ápr. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!