Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akinek tacskója van az mivel...

Akinek tacskója van az mivel szoktatja le az ásásról és a kaparásról?

Figyelt kérdés
Illetve a kertbe való kakálásról

ápr. 2. 17:38
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Mennyit van egyedül a kertben? Mennyit sétáltatod egy nap? Hogy fárasztod le?
ápr. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
96%

Mond valamit az, hogy KOTORÉK eb? Miért olyan fajtát választottál, amelynek az egyik alapvető tulajdonságát kellene megszüntetned, hogy a kerted rendben legyen? Fizikailag kerítsd el azokat a részeket, ahol nem szeretnéd, hogy ásson, illetve ha jelen vagy akkor nyilván tiltással jelezheted, hogy nemkívánatos a cselekedet, ergo ne hagyd kinn egyedül. De ha kint hagyod felügyelet nélkül, ásni fog, az hótziher.


Kakilás: naponta 2x elviszed sétálni, 90%-ban meg lesz a napi rutin-kaki kerten kívül, ahogy a lakáskutyáknál is, de azért biztos elő fog fordulni olyan, hogy akkor jön az inger, amikor nem séta idő van.

ápr. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:

Nem szoktam sétáltatni most fogom majd vele megszoktatni a pórázt.

Ja és nem én választottam meglepetés volt.


De mindig szoktuk fegyelmezni

ápr. 2. 17:55
 4/37 anonim válasza:
86%
Mármint a kertben kakilásról akarod leszoktatni vagy arra akarod rávenni , nem teljesen világos
ápr. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
96%
Szóval nem sétáltatod, de a kertbe azért ne kakáljon? Mi volt az elképzelés, a kutya majd megtanulja földetérés előtt elteleportálni a kakát?...
ápr. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
23%

A zsákmányszerző ösztön a kutyák legerősebb ösztöne és ehhez időnként álcázza a saját szagát, amikor más kutyák ürülékébe hempereg, vagy elhullott állat tetemébe.

Sajnos én is jártam így a tacsimmal. Nagyon kiábrándító volt.

ápr. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
94%

Egy újabb sikertörténet... Kérdező, gondolom gyerek vagy még, különben érett felnőttként nem fogadtad volna el a kutyát, amit úgy adtak neked meglepetésként, hogy nem voltatok felkészülve a fogadására, nem olvastatok utána stb.


Értem, hogy meglepetés volt, de egyik felnőttnek se volt annyi esze, hogy a nagy meglepődés után azt mondja a nagyeszű ajándékozónak, hogy bocs, de nem? Ez így nem lesz jó, még sétálni sem tud a kutya, de azt kérdezed, hogy ne kakiljon a kertben? Hogy akarod, hogy ne ott kakiljon, ha nem viszed ki?


"Mindig szoktuk fegyelmezni." - mégis hogyan?


Qrvasok gond van egy kölyökkel, még ha készül is rá az ember, így fogalmatlanul nem lesz egy vidám történet, attól félek.

ápr. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
76%
A tacskó minden porcikájában vadászkutya. Vaddisznóhajtásra kiváló fajta. No ehhez álcázni kell a saját szagát és jön a fetrengés.
ápr. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
21%
Milyen fetrengésről beszéltek? Ásás a kérdés.
ápr. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
78%
Azt a fajtát nem lehet leszoktatni az ásásról és a rágásról. Rá lehet szólni de nem sokat ér.
ápr. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!