Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezek a kutyaházak jók egy...

Ezek a kutyaházak jók egy labradornak?

Figyelt kérdés

Ezek a kutyaházak jók egy labradornak?

[link]

[link]


2010. okt. 27. 06:46
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jók. Jól szigeteltek és tartósnak tünnek.


Nem kötözködni akarok, csak kérdezem: nincs lehetőség rá hogy bent aludjon veletek? A labrador nagyon igényli a falkája társaságát, nem szereti ha el van különitve. Nekem 2 labim van, ök bent alszanak velem ... semmi probléma nincs velük. Este mindenki vonul az ágyába, aztán alszik.

2010. okt. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 capsread ***** válasza:
Szerintem tök jók egy labradornak, sőt bármilyen fajtának. De ha nem reklámozol, csak venni akarsz javaslom, hogy néz körül, ezek egy picit tényleg drágák. (Ajánlatom: Fressnapf)
2010. okt. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

A kutya nem a kert dísze, hanem családtag.

Nagyon kevés fajta az, amelyik tényleg csak kint szeret lenni. (Kuvasz, komondor, kaukázusi)

A labrador rövid szőrű, nem való neki az állandó kinti élet. Persze nem tehet mást, meg fogja szokni. De hogy lesz maradandó károsodása (ízületi gondok, vese gondok, stb.) az borítékolható.

Azon kívül a labrador vadász kutya és mint ilyen, fokozottabban igényli a társaságot. Ha utáljátok bent a lakásban, akkor legalább legyen egy másik hosszú szőrű kutya társasága.

2010. okt. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Hú szerintem 2 kutya nem jó ötlet mert volt nekem 2 szuka tacskó (testvér) és szerintem nagyon rosszak voltak.

És mi lenne az alapja hogy ha kint van akkor beteg lesz??

2010. okt. 29. 11:01
 5/26 anonim ***** válasza:

Részben igaz, hogy izületi gondok garantáltak a kint tartott kutyának, de arra való a kutyaól, hogy ettől megkímélje. Az más kérdés, hogy a labi tényleg szeretne a gazdival, a családdal lenni...csak az enyémnek annyira hullik a szőre, hogy ezt képtelenség megoldani, ráadásul egyes családtagok nem bírják a kutyaszagot, ami nem büdös ugyan, de jellegzetes.

Nálam köztes megoldás van. A kazánházban alszik. Ott jó meleg van, nem lesz beteg, ráadásul tök közel is van hozzám, mégsem szőrős az egész lakás. Nappal meg egész nap velem van. Megszokta így, este magától megy be a kazánba :), nehogy véletlenül kint felejtsem a hidegben :).

2010. okt. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, HŰ, EZEK A HÁZAK BAROMI DRÁGÁK!!!
2010. okt. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Aki nem szívleli a kutyaszagot, vajon miért tart kutyát?

Minek neki?

2010. okt. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Kutyákért bármit. :)
2010. okt. 29. 12:08
 9/26 anonim ***** válasza:
a mienk bennt alszik övé az egész ház. Igaz 8 kilós és westie xD És : FŰŰŰŰ BAZZEG EZEK DRÁGÁK
2010. okt. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Ja, bármit csak ne kelljen szagolni, igaz...? :-/
2010. okt. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!