Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Állatorvosnak milyen ajándékot...

Állatorvosnak milyen ajándékot lehetne adni?

Figyelt kérdés

Megmentette a kutyánk életét és még tuti vissza fogunk járni egy bizonyos betegség miatt. Szeretnénk a következő alkalommal ajándékot adni. Ti mit vinnétek?

Férfi orvos



ápr. 11. 13:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Semmit, gondolom rendesen kifizettétek a munkájáért és ez után is fizetni fogjátok, az ajándéktól csak zavarba jönne.
ápr. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
34%
Valamilyen italt vagy konyvet
ápr. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
Semmit. A munkáját végezte, a számlát rendezzétek. Ennyi.
ápr. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Rendezzük, igen az nem kevés.

Merci csoki jutott eszembe, hogy mindenki vehessen belőle mert többen segítettek a beavatkozáson.

ápr. 11. 13:59
 5/16 anonim ***** válasza:
94%

Én csináltam egy köszönő-kártyát, a kutyám tappancslenyomatával, és mellé egy díszdobozos csokoládét.


Kicsit ilyen adtam is-nem is. Ez inkább eszmei értékű volt, nem is hoztam zavarba

ápr. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
A mi állatorvosunk rendelőjében rengeteg kép van kutyusokról, akiket ő mentett meg, a gazdiktól kapta köszönet és emlékként. Szerintem aranyosak.
ápr. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Attól függ. Szerintem egy Merci, vagy Lindt, amiből többen tudnak venni tökéletes, nem kell, hogy nagy legyen. Minden doki és rendelő más, de ahol én eddig megfordultam, ott az ilyen ajándékokat közösen fogyasztottuk el. Alkoholt nem mindenki iszik, van aki csak bizonyos fajtáit szereti. Egy doboz csokiban benne van a gesztus, annál több nem is kell.

ápr. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
21%
Borravalót
ápr. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
13%
Nerc bundát
ápr. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
76%
Jutalomfalatot
ápr. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!