Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 9 hetes tacskó kislány...

Van egy 9 hetes tacskó kislány kutyám. Ha kiviszem este elvégzi a dolgát. Éjszaka a pelenkára pisil de kakilni már nem hajlandó rá. Mi a teendő? Ki kéne bírnia az éjszakát ürítés nélkül? (Nappal nincs vele gondd)

Figyelt kérdés
Nagyon örülnék ha valaki leírná, hogy a saját kutyusár hogy szoktatta szoba tisztaságra.

#9 hetes #Tacskokuytus #Kislanytacsi
ápr. 26. 12:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ennek így sok értelme nincs.


Alapvetően a pelenka is egy zsákutca, hiszen arra kondicionalod a kutyát, hogy bent végezze el a dolgát. Aztán majd gondolom csodálkozik, ha nem csak a pelenkára, hanem a padlóra, szőnyegre pisil/kakil.


Hány óránként, naponta hányszor viszed ki, hogy elvégezhesse a dolgát?


Nyilván kibírja az éjszakát kakilás nélkül, hiszen nem kakilt be.

ápr. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

#1 napközbe kint van kinn végzi a dolgát, ha d.u benn is van mindig ki van vive es ott kinn pisil, kakil

Este van vele a problema hogy a pelusra pisil de 2m-rel arrebb meg kakil.

ápr. 26. 13:07
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normalis, 9 hetes. Az a csoda, hogy kint egyaltalan elvegzi a dolgat. A pelustol kb ennyi is az elvaras, orulj, ha egyaltalan a kozeleben vegzi es nem valahova mashova.

En amugy szobakennelben altattam a kutyat ejjel es amint felkelt, vittem ki. Ez gyakran 2-3 alkalom is volt ejszaka az elejen, de aztan egy ido utan aludt mar 8 orat egyben.


Amugy eleg szar az ido, azert nappal is be kene engedni.

ápr. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#3 ha rossz az idő benn van, de egyébként is van óla, fedett meleg helyen. Nagyon szeret kinn lenni. Benn is napközben teljesen el van.
ápr. 26. 15:35
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Akkor kertes hazban vagytok ha jól értem?
ápr. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem 5-os, lakasban laknak es kirakja a parkoloba :D

Ez milyen kerdes?

ápr. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%
Mert nem ertem hogy akkor miert nincs az ajtón kutyakijáró
ápr. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Miert, ez kotelezo? Miota? :D

Nekunk sincs, kertesben elunk, a kutya ha nem vagyunk itthon, egyebkent is bent van.

ápr. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
78%
Nem letezne ez a kerdes ha lenne....
ápr. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!