Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csak engem kap el egy rossz...

Csak engem kap el egy rossz érzés, ha egy mentett kutyát látok? Többi lent.

Figyelt kérdés
Imádom a kutyákat, és pont ezért ha látok egy mentett kutyát, a menhelyen, rögtön gyomoridem lesz, mert kimentették egy szörnyű környezetből, és féltem nehogy egy rossz ember fogadja örökbe, aki megint bántalmazni fogja. Tehát megmenekült, végre kezd helyrejönni, nagyon hálás a kutya, úgy sajnálnám, ha megint egy rossz helyre kerülne.

ápr. 27. 00:14
 1/6 A kérdező kommentje:
*gyomoridegem
ápr. 27. 00:14
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Jó érzésű ember vagy
ápr. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
92%
Hát tudtommal megvalogatjak hogy kinek adják oda
ápr. 27. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
Nem csak neked, én ha bemegyek a menhelyre, úgy kell visszatartanom a bőgést. Tudom, szánalmas, de ez van.
ápr. 27. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
94%

Én meg menhelyen dolgozok. Fő állásban.

Nehéz a sok szörnyűség miatt, a sok kutya a rács mögött, amilyen állapotban kerülnek be állatok, sokat meg se lehet menteni, el kell altatni.

Csak úgy megy a meló, hogy úgy állok hozzá, hogy akik ott vannak, amíg gondozom őket, kapnak egy kis szeretetet és idővel valamennyiüknek boldog élete lehet. Egymást segítjük, én szeretettel gondoskodjon róluk, ők pedig hálásak a kis törődésért.

ápr. 27. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. #5 Teljesen megértelek, ezt a munkát másképp nem is lehet csinálni. #4 egyáltalán nem szánalmas, én is megszoktam könnyezni, ha olyan videót látok. Mert egyszerűen elképesztő, és felfoghatatlan, hogy némelyik "ember" mennyire gonosz tud lenni.
ápr. 27. 21:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!