Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya kocsiba be lehet vinni...

Léda7 kérdése:

Kutya kocsiba be lehet vinni a kutyát az üzletekbe?

Figyelt kérdés

Az interneten és élőben is többször láttam, hogy kutya kocsiban be vitték kutyákat mekibe, vagy tescoba, és más üzletekbe.

Ez így rendben van, és nem fognak akkor rájuk szólni, és kizavarni?



ápr. 27. 08:57
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem élelmiszer boltba és kaját árusító helyekre nem lehet és nem is illik! Egy ruhaüzlet más, bár ott se szívesen nézegetném a kutyaszőrt a ruhán, amit megveszek.
ápr. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg az USA-ban készültek azok a videók, amiket láttál. Itthon a legtöbb üzlet csak a vakvezető kutyát engedi be, a többit nem.
ápr. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Nem vihető be.
ápr. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet. Persze van hogy nem veszik észre, én is láttam már kutyát Tescoban, végén a pénztárnál vették csak észre és ott szóltak rá a gazdára, de amúgy alapjáraton véve nem szabad és fognak is szólni.
ápr. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Vannak kutyabarát üzletek, meg kell nézni, hogy hol mi a szabály.

Viszont vannak allergiások, velük szemben azért nem a legjobb dolog, hogy egy random üzletben kutyaszőrrel találkozhatnak

ápr. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs rendben, de vagy kizavarnak vagy nem. Sok helyen nem akarnak balhet es nem szolnak, lattam en mar sparban is kutyat hordozoban.

De amugy meg ahol tilos, oda nem vihetedned be se taskaban, se kutyakocsiban vagy mi az, se semmiben.

ápr. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet bevinni, kivéve elismervénnyel rendelkező guide dog.
ápr. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!