Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyafutópadról mi a véleménye...

Kutyafutópadról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
[link]
máj. 16. 08:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
73%
Nem láttál még aktív fajtát, az látszik. De akkor gyere át, és sétáltatsd napi 5 órát, majd túrázz vele mire elfárad 😉 ehelyett van egy nagy másfél órás séta, rohangászas, mellette játék és tréning. Ja, tényleg nincs kapcsolat köztünk, azért van most is a lábamnál 😂😂 A futópad meg remekül lefárasztja. Királyi élete van, csak nem vagyok belegyógyulva a kutyám sggébe mint ahogy itt páran. Van életem rajta kívül is. Ha neked nincs, ne irigykedj, hanem cselekedj és szerezz személyiséget azon kívül hogy te napi 26 órát kutyázol.
máj. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
30%
Láttam már aktív fajtát. Nem is egyet ismerek. Egyikük sem futópadon fárasztja. Aki aktív fajtát vállal be, az igenis menjen le vele sportolni nap mint nap! Cesar Millan agymenése volt a futópad és sajnos azóta is nagyon sok laikus átvette a műsorból. Egyetlen kiképző sem ajánlja a futópadot.
máj. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
31%
Plusz majd amikor 10 éves korában el kell altatni, mert annyira tropára megy az ízülete a futópad miatt, akkor majd gondolkozz el azon, amit mondtam. A futópad olyan, mintha betonon, emelkedőn kilométereket futtatnád megállás nélkül. Ezt még az ember ízületei sem bírják, nemhogy egy kutyáé!!!
máj. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!