Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segítség, mit tegyek, mi baja...

Segítség, mit tegyek, mi baja lehet a tacskómnak?

Figyelt kérdés

Van egy 6 éves tacskóm, és amikor bevette a gyógyszerét ( B6 az állatovos ajánlotta) akkor megsimogattam az állát, nyüszített, pedig alig értem hozzá. És amikor tegnap elvittem sétáltatni, kicsit megfeszült a póráz.Azt hittem fáj a torka, és úgy volt,hogy ma viszem állatorvoshoz.

MI LEHET A BAJA?? :(

D:


2010. okt. 30. 11:40
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
miazhogy úgy VOLT,hogy ma viszed állatorvoshoz? VIDD EL. mi nemfogjuk tudni megmondani..ezer oka lehet..lehet , hogy csak beütötte az állát...lehet, hogy tényleg a torka fáj..nemtudhatod. állatorvos !!
2010. okt. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nincs itthon. :((
2010. okt. 30. 11:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Komolyan mondom, mindig kiakadok, amikor egészségi problémákkal kapcsolatos dolgokat itt kérdeztek, ahelyett, hogy orvoshoz vinnétek.


Ha valaki azt írná esetleg most neked, hogy adj neki egy liter feketekávét, mert az használ, adnál neki?

Gondolod, hogy itt orvosok vannak?

Vagy egy kutya egészségének megítéléséhez azt hiszed bárki alkalmas?

2010. okt. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

JOLVAN NA NEM KELL ITT POFÁÁZNI!!!!

CSAK MEGKÉRDEZ AZ EMBER V A L A M I T ÉS RÖGTÖN LESZÓLJÁK!!!!!!!!

2010. nov. 1. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!