Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Labrador vagy golden retriever?

Labrador vagy golden retriever?

Figyelt kérdés

Melyik a jobb??

Természetileg??

A Goldinak sokkal többet kell ápolni a szőrét??

Melyik a jobb társ??

Melyiket lehet gyorsabban/jobban megtanítani trükkökre Pl.:Ül , fekszik.

Melyik a nyugisabb?

Ill. Melyik igényel több sétát?


2010. okt. 30. 21:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

hazugsággg:D

nekunk labrador van:D szuka

nagyon aranyos és kadves tud ulni labdáthozni keresni macskát gyikolnixD:)

NEMÁS GÖDRÖKET SŐTTT mikor nincs semmi a kertben (nagy kerrtunk van)keresztbe mindenhol mikor apum a megkapaálja a kertet meglesznek a barazdák csak abba megy nem megy rá a zöldségre semmire semit nem tapos le SEMMIT!!

ha wc-re is kell menni soha nem a kenelbe csinálja (jónéha mikor nagyon kell neki:D) regel mikor kivan engedve rögtön a kert vége és ott sehol a fube vagy a virágos kertbe sehol 1 kutyaszar de a kertvége valóságos aknamezőxD:D:D

mikor megvettuk kicsi volt és nagyon félénk(ő volt a legroszab gyilkosnak hivtak mosta aneve JENI) és nem mert senkihez sem odamenni hanem bement a kocsi alá és ott volt mikor kicsit maárahagytuk elment szétnézni és bele szorult a bokorba:( én meg kimentettem és akkoz oszenyalt meg minden akkor megbarátkozot velem(és minedenki megsimizhette)élis aludtunk a napon:D

nagyon éber jó házőrzőugat mindent mindenkit de pl a szomszédom akármikor bejöhet mert őt ismeri de ha 1 idegen probált bejönni akkor volt pl h megharapta + 1szer a kotmét is átharapta 1 embernek(de akkor nem voltunk ott) ha viszont mi is ott vagyunk és ugy engedjuk be az embert h látja akkor nincs gond mindenkinek meg kell simogatniaa:D

régen UGRÁLT nagyon rosz szokása volt és nem lehettet róla leszoktani:S(csak apumra nemugrált meg tesómra apumtól kicsit tartott mert ha felugrot hangosan rászólt tesom meg elkezdet bőgnixD) na de mikor meglettek az elős kölykei mindn más lett NEM UGRÁL csak nagyon néha ha szólunk neki h ugorjon:D

mikor játszik valakivel NAGYON ÉRDEKES

megvannak az erő szintek nemtudom h csinálja de mi szoktunk vele fogocskázni ÉRDEKES VOLT

egyik ste apum játszott vele (azelőtt énis játszotam a kutyával) és mondom majd énis beszállok hozájuk oda megyek h majd elkapoma a kutyát:D oszt olyan erővel nekem szaladt h repultem elxD mert apumal játszot és észrevette h ő erőseb stb:D

mikor tesomal játszik ő még kicsivolt és lány a kutya lassan futott nemis gyorsan hogy tesom néhe megbirja fogni:D

velem közepes tempoba játszot:D

HALGAT A NEVÉRE OKOS KUTYA

a foldutaon poráznélkul is lehet sétáltatni nem megy el sőtt nagyon szeret furdeni télen még a jeget is betörte a patakba csak h kicsit megmártózzon:D(uszóhártyájuk is van ha vki nem tudná)

ez már régen volt kb5éve:D

és most egy hete hoztunk haza 1kis BEAGLET és nem bántja sőt nagyon szeretii:Djjátszik veke meg minden:D

van 3 macskánk AZOKAT NAGYON SZERETI EGYÁLTALÁN NEM BÁNTJA DE VISZONT A KAJÁJÁHOZ EGYIK SE NYULHAT:D(nekunk engedi) még a spenótot is megette csak h nemhogy a macska egye meg:D

de viszont idegen macskának kampec vanxDD:D

SZVAL SZTEM NAGYON NAGYON JÓ VÁLASZTÁS A LABI NAGYON JÓ ARANYOS TÁRS SZERETNI VALO:D

ÉN BÁTRAN AJÁNLOM:)

egyetlen egy baja van de az egyed fuggő:D

nagyon féltékeny:D ha felveszuk a kiskutyát őt is megkel simizni mikor a kolykok voltak neki bekellet néha csukni mert oda ment az emberekhez és vele kellet foglakozni nem a kiskutyákkal:D

JÓ SOK OLVASNIVALÓT ADTAM NEKED OLVASD EL SZTEM NAGYON JÓ ÉS SEGIT MAJD A DÖNTÉSBEN:)

LABRADOR!!!!!!!!!ja és sztem a zsömleszinu szeb nekünk is olyan van:)

2010. okt. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Szia nekünk a goldenünk kikapálja a virágokat, lyukat ás, nem hagyhatsz semmit az udvaron mert elviszi-szétrágja, de amúgy egy aranypofa, úgy tud nézni, hogy megzabálom.
2010. okt. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
Szerintem a golden retrivert válaszd!
2010. okt. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Én többszörös labigazdi lévén őket ajánlom,de úgyis te döntesz!:) Mi nagyon passzolunk egymáshoz, más fajtát el sem tudnék képzelni már magam mellé!:)
2010. okt. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Percze Kristóf válasza nagyon jó!!!!!

Figyeljétek én még mindig nem birok dönteni.

Melyiknek van jobban kutyaszaga?

2010. okt. 31. 15:23
 16/20 anonim ***** válasza:
fiut v lányt szeretnél? inkab?
2010. okt. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Szuka(lány).
2010. nov. 1. 06:41
 18/20 anonim ***** válasza:

hát amit leirtam ugyvan nálunk:D

a kannal sztem tobb baj van mint a szukával ugyh jo válsasztás lesz:D ha eldontoted majd ird meg mmilet avége

LABIIIII:D

2010. nov. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Tök mindegy mert Labrador és golden retriever mind 2 retriever csak a labrador jobban vadászkutyásabb a golden retriever hosszú szép szőre van meg ő inkáb vakveztéshez ért
2010. nov. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
nekem labim van a barátnőmnek goldija mind a 2 aranyos de szerintem az enyém sokkal tanulékonyabb okosabb és hűségesebb kiskorában mindkettő kajla felnőtt korukban a labi bölcs játékos okos a goldi játékos... ez csak az én véleményem..:)
2010. nov. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!