Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tanácsot kérek, hogy fogyassza...

Tanácsot kérek, hogy fogyasszam le az iszonyúan kövér csivavámat? 2.5kg helyett majdnem 4kg, nagyon pici,5 éves, kislány. Csúnyán hörög is/ez veleszületett/ Létezik valami diétás táp ilyen kiskutyának?

Figyelt kérdés
Anyukám nagyon szereti ,tőle elvenni nem akarom,de valahogy nem érti meg,hogy a kutya életével játszik.Legalább fél kg-ot fogynia kellene!Főként rizs,valamilyen színhússal napi kétszer-ez jó ötlet?
2009. jan. 6. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:

van diétás táp kutyáknak.mondjuk reggel,este meg főtt csirke.és sok sok mozgás.semmi nasi napközben.

és igen,a kutya életével játszik!elzsírosodnak a szervei.

2009. jan. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Kérj orvosi tanácsot, mert a hirtelen fogyás is veszélyes lehet.

2009. jan. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a rízs + színhús egyedül nem elég, sok fontos vitamin hiányozna így az étrendjéből. Inkább valami jó minőségű diétás tápot (Eukanuba, Acana, Royal Canin stb.) ajánlanék és sok mozgást. Szerintem naponta elég lenne egyszer etetni.
2009. jan. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én inkább a mennyiséget javasolnám megszorítani, mert a szili-vili, rettentően drága diétás tápokból is tud annyit enni, hogy nem fogyjon. Sima száraz tápot adnék (ezt ugyanis nem szeretik annyira), rengeteg friss vízzel. Megnézném, hogy mennyit eszik meg belőle, és annak a felét (!) adnám neki naponta, egyben, reggel. Igaz hogy csak emberekre van jogosítványom, de kb. ez ott is beválna, nem hiszem hogy a kutya másként működik.
2009. jan. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A csivavának többször ( 5-6 szor) adj enni, de csak nagyon keveset!

És kérj állatorvostól tanácsot!!!


Remélem tudtam segíteni!

2009. jan. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp vidd el dokihoz!!! Nekünk is ö segitett, a doki ajánlott egy szigoruan diétás tápot!!! Ezt tedd, mert lehet hogy beteg, és akkor nem jo neki a rendes diétás táp!!!
2009. jan. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!