Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek örökbefogadjam?

Szerintetek örökbefogadjam?

Figyelt kérdés

Naszóval..mindig is mentett kutyám volt, van és lesz.4 hónapja fogadtam örökbe egy menhelyi kutyust.nagyon félt mindentől..leejtettem egy gyufaszálat és maga alá pisilt kb..azóta már nagyon szépen rendbejött , vittem emberek és kutyák közé. imádom:) .szeretnék mellé egy boxer szukát a noé fajtamentők-től.2 gondom van: a mostani kutyám is szuka, és akit örökbefogadnék , ő is szuka. Honlapon azt írják , albérletbe nem adnak örökbe kutyust.Én viszont albérletben lakom( februárban veszünk családi házat). Szerintetek letagadjam az albérletet?:( vagy mitcsinálhatnék..? annyira fáj a szívem a menhelyi kutyák miatt. Nálam soha nem szenvedett semmiben hiányt egy kutya sem.



Íme a kiszemelt:) annyira csúnya, hgy már szép:D



[link]



(lécci senki ne happolja el előlem:$)


2010. nov. 2. 20:27
 1/8 xnorkax ***** válasza:
nézd, ha albérletbe nem adják örökbe annak megvan az oka! kár letagadnod, simán leellenőrizhetnek. amúgy ha a boxer ivartalanítva van, meg ha a tiédet is ivartalanítod akkor meglesznek egymás mellett. de ha a kutyusod fél még, akkor várnod kéne még egy kicsit... és hidd el, lesznek még kóbor kutyák =/
2010. nov. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem keresd meg őket, és légy őszinte. Mond el, hogy miért szeretnél még egy kutyát, meg hogy hamarosan költözöl kertes házba, stb.


Azt azért tudnod kell, hogy a fajtatisztakutyákra azért általában van több jelentkező, ezért van miből válogatniuk, hogy a lehető legjobb helyre kerüljön a kutyus.

2010. nov. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
albérletben ideiglenesen lakunk. leellenőrizni? hogy? ismerősünké a lakás ő adta ki nekünk. nincs erről semmilyen papír. és szerintem tök jól el lenne februárig. a szuka kutyám ivartalanítva van.
2010. nov. 2. 20:42
 4/8 A kérdező kommentje:
igen , tudom hogy sok rájuk a jelentkező...épp ezért nem akarom elmondani az albérletet nehogy belekössenek. 4 hónapot szerintem kibír albérletbe a kutyus. kell nekem:S:(
2010. nov. 2. 20:45
 5/8 A kérdező kommentje:
és nálam jó helye lenne. vinném kutyasuliba is. a menhelyi keverékemet is vittem. tanítgatom , sokat sétálunk ,és már egyáltalán nem fél a többi kutyától.pedig az elején amikor hozzámkerült....................hát hadnemondjam.
2010. nov. 2. 20:50
 6/8 anonim ***** válasza:

Legyél őszinte, abból még soha nem volt baj:)

Mond el, hogy fontos Neked ez a kutya, és ha nálad lesz, akkor nyugodtan mehetnek ellenőrizni, hogy lássák milyen körülmények között tartod.

2010. nov. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát én megpróbálnám. Nem hiszem, hogy ki tudják deríteni. Nálam voltak már Noésok, jó is lett volna, ha megnézik, kinek a nevén van a ház...(mondjuk az enyémen, de akkor sem tudták volna meg, ha másén).


Amúgy nagyon szigorúan megnézik, hogy minden kritériumnak megfelelsz-e. Ha elmondod, hogy albérletben élsz, szinte biztos, hogy nemet mondanak, annak ellenére, hogy esetleg szimpatikus vagy nekik.


Ha mégis valahogy kiderítik az albérletet, legrosszabb esetben nem adják oda a kutyát, de így meg biztos, hogy nem.


Amúgy nagyon aranyos kutya:)

2010. nov. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igen eldöntöttem: letagadom. saját panel lakás aztán kész. nyugodtan idejöhetnek megnézni a körülményeket. Szerintem még túl jónak is fogják találni:)
2010. nov. 2. 21:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!