Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyák a kertben? Hogyan...

Panettone kérdése:

Kutyák a kertben? Hogyan teremthetek kutyakompatibilis kertet az udvaromban?

Figyelt kérdés

városi kis udvarban élek 3-4 mentett közepes testű lakásban tartott kutyával. Kicsi kertem van így igyekszem rendszeresen sétáltatni őket de sokszor végzik a dolgukat a kertben. Szeretnék tavasszal füvesíteni illetve néhány kisebb bokrot, fát ültetni, valamint a kert felében szeretnék járólapot/kavicsot- nincsw igazán még öletem de egy viszonylag stabil jól tisztítható részt is leválasztani.

Ötleteket, praktikákat várnék kinek hogyan élték túl a kert övényei a kutyákat. Illetve hogyan tudjátok a kutyák vizeletét közömbösíteni az udvart szagtalaníani.


2010. nov. 4. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Ötleteket, praktikákat várnék kinek hogyan élték túl a kert övényei a kutyákat. Illetve hogyan tudjátok a kutyák vizeletét közömbösíteni az udvart szagtalaníani.


[link]


A kutya vizeletét semlegesíti, hogy kedvencünk vizelete és ürüléke kárt ne tegyen a szép zöld pázsitban.


Megköti az ammóniát!


A Green-UM tabletta rendszeres napi adásával megelőzhető, hogy a kutya vizelete kárt tegyen a szép zöld pázsitban. Green – UM speciális összetételével megakadályozza, hogy kedvencünk vizelete nyomot hagyjon a zöld növényzeten. Minden tabletta Methionint egy esszenciális aminosavat tartalmaz, amely nélkülözhetetlen kedvence egészségéhez. Összetevők: Szárított sörélesztő, DL-Methoinine, Természetes aroma, Magnézium-sztearát, Yucca kivonat.



Fontos információ: A napi adagot két részre osztva reggel és este kell


beadni.

2010. nov. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 MME ***** válasza:

A mi krtünk épségének a kulcsa a teljes lemozgatás és foglalkoztatás :) Másképp nem megy. De a szembeszomszédunk úgy oldotta meg, hogy legyenek virágai, hogy jó erős oszlopokat helyezett el, és azokról csüngenek le a cserepes virágok, zöld kerti növények, illetve a kerítésről is lógatott le, gyönyörű látvány. Nagyobb testű kutyánál (20-25 kg-tól - nem tudom, a tieid mekkorák pontosan) lehetetlen elkerülni, hogy a pázsit ép maradjon, mert a kutya súlya önmagában kikoptatja, amint azon jár-kel és fekszik. A bokrok, fák már nehezebb kérdés kutyától függően, azokra vigyáznod kell, amíg csemeték.

A kutyákat viszonylag egyszerű arra szoktatni, hogy egy helyen végezzék a dolgukat nagy wc esetén, a kicsire pedig az előttem hozzászóló már írt megoldást.

2010. nov. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!