Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik tápot ajánlanátok? (Lent)

Xnorkax kérdése:

Melyik tápot ajánlanátok? (Lent)

Figyelt kérdés

Van egy 7 hónapos snaci keverék kutyám és szeretnék kipróbálni nála prémium tápokat. Melyik táp a legjobb?

Royal Canin, Acana, Orijen, Pro Plan, Dog Chow? Kihagytam valamit? Ezek közül melyiket ajánlanátok és melyik van a legkedvezőbb áron?


2010. nov. 9. 15:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ezek közűl amiket felsoroltál bármelyik jó.A Dog Chow leggyengébb minőségileg. Árban talán az és az Acana a legolcsóbb.
2010. nov. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Az Acana a leginkább optimális az ár/teljesítmény oldalról közelítve és nekünk bevált. Pedig elég kényes mindegyik kutyánk.
2010. nov. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Néztem az állatkereskedés Acanát, 960 FT/KG árban volt. Ez viszonylag jó nem? :) A Royal Canin pár száz ft-tal drágább. Van különbség köztük?

2010. nov. 9. 16:25
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem rossz ár. Én neten szoktam rendelni tápokat, pl. webkutyánál. Ha nagy kiszerelésben veszel Acanát (18 kg), 750Ft/Kg-ért is van. De előtte ki kell próbálni. Nekünk nem vált be. Az Acana és az Orijen mondhatni ugyanaz, egy gyártótól vannak, annyi, hogy az Orijenben több hús van. Nekünk a Royal Canin fajtatáp bevált, nagyon szép lett tőle a kutyám, illetve a Platinum táp (ebben 70% hús van). Csak nehezebb beszerezni. Ja és a Taste of The Wild táp is nagyon jó, bár ez nem olcsó.
2010. nov. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) Royal Canint próbáltam már, oda van/volt érte. Szóval lehet, hogy az lesz a befutó.
2010. nov. 9. 16:46
 6/15 anonim ***** válasza:
Az Acana szerintem jobb :)
2010. nov. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Majd azt is kipróbáljuk ^^
2010. nov. 9. 17:44
 8/15 anonim ***** válasza:
mi kutyánk Hill's eszik, de semmi mást nem hajlandó szárazból és azt is csak ímmel-ámmal. viszont egészséges, meg fitt.. nemtom van e összefüggés. megéri kipróbálni, nekünk rengetegen ajánlották azért újjítottuk be, amikor még kölyök volt. :D
2010. nov. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
A Hill's milyen áron és hol kapható? Köszi a választ :D
2010. nov. 9. 18:52
 10/15 anonim ***** válasza:
Mi Dog Chow-t szoktunk venni a kutyáknak, nagyon szeretik, és az állatorvos szerint is jó. Bár azt is mondta, hogy ez csak egy közép-kategóriás táp. A 15 kg-os kiszerelést szoktuk venni, az olyan 9000 Ft körül van. Mondjuk mi nem csak tápot adunk nekik, így tökéletesen megfelel. de ha csak tápos a kutyus, akkor szerintem érdemesebb valami mást venni.
2010. nov. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!