Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan rendelhetnék fél...

Honnan rendelhetnék fél méternél rövidebb bőr/láncos pórázt?

Figyelt kérdés
Valaki segítsen légyszi, nagyon fontos lenne, de sehol sem találok!! :(
2010. nov. 11. 15:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sehonnan. Eddig a legrövidebb póráz amit találtam az 60 cm. Menj be egy bőrdíszműveshez és csináltass vele olyat amilyet szeretnél, garantáltan olcsóbb lesz, mint bármelyik készen kapható bőrpóráz!
2010. nov. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy a legrövidebb lánc póráz (plusz a bőr fogóka) 60centis. Nekem is ilyen van a németjuhászomra. Miért szeretnél olyan kicsit? Milyen fajta kutyára lesz?
2010. nov. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja egyébként én már láttam az állatkereskedésben olyat, hogy vastag póráz (a tescoban is kapható, de rendes hosszú) de csak a fogóka része (nem bőr hanem valami féle textil a tescoban általában piros vagy kék színű szokott lenni) és ez amit láttam a boltban csak a fogóka része volt és a karabiner. Meg volt olyan, hogy fogóka rész pici póráz és karabiner. Tehát attól függ mekkora kutyára lesz. Egy német dogra elég a csak fogókás de egy kicsivel kisebb kutyára jó a pici póráz részes.
2010. nov. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát rendelni nem tudom honnan tudnál, de a tatai Equus állatpatikában biztosan kapsz, én is ott vettem. Ha nagyon messze laksz, próbáld meg felhívni őket, szerintem meg tudod őket kérni, hogy küldjenek egyet, mert gyógyszerszállítással is foglalkoznak.
2010. nov. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy sima kulcstartónak való textil akasztó is megteszi, ha csak gyakorláshoz kell. Mi is néha azt használjuk.
2010. nov. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget mindenkinek, aki írt!!! Én is a bőrdíszművesre gondoltam. Cane Corso-m van, szóval szeretném rövid pórázon tartani,mert ugybár elég makacs és domináns...
2010. nov. 11. 17:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! Voltam ma a Fressnapf-ba direkt megnéztem neked, lehet kapni :)
2010. nov. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De aranyos vagy! Köszönöm szépen :)
2010. nov. 13. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!