Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mely kutyafajták azok, amik...

Mely kutyafajták azok, amik könnyen összeszoktathatók macskával és kisállatokkal?

Figyelt kérdés
2010. nov. 24. 22:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem pl:terriereim vannak és semmi gond velük és a macskáinkal a szomszédét viszont utálják de lehet ez azért van mert nyáron elhordták a napos csibéket!!!!Időben ha lehet kölyök korban össze kell őket szoktatni akkor nem lesz baj!
2010. nov. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A puli macskaropogtatós fajta, az biztos. Nekünk az van.
2010. nov. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
eddig 2pulim volt, mind2 imádta a macskánkat.
2010. nov. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Valószínű a saját macsekjukat imádják, de az idegen macskoszok, ha nem menekülnek időben végük.
2010. nov. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

első válaszoló: milyen terriered van? egy foxi például biztos nem lenne jó nekem, ő biztos kinyírná a nyuszikat meg tengerimalacokat ha alkalma adódna rá, de pl. egy staffi talán szoktatható lenne(?)

Várom a további válaszokat!

2010. nov. 24. 23:01
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem hiszek a fajta szerinti megkülönböztetés. Mindenre akad ellenpélda. Nekem németjuhászom van, szó szerint imádja a macskákat. Az előítéletek szerint nem imádhatja...

Bárki, bármit ír, nem garantálható, hogy X fajta utálni fogja a cicát. Alaptermészet + némileg nevelés kérdése.

2010. nov. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: megkülönböztetésBEN.
2010. nov. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem is németjuhászom van, és imádja a cicámat. Idegen macskákra viszont haragszik.. szerintem szoktatás kérdése, amiről tudja, hogy háztáji, ahhoz barátságosan közeledik:)
2010. nov. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ez egyáltalán nem fajtafüggő, hanem szoktatás kérdése.

Ne hidd, hogyha ismered a kutya "márkáját", akkor már használati utasítást is kapsz hozzá.

A kutya kutya, bármilyen is a fajtája.

Nem lehet megúszni a nevelést!

2010. nov. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Welsh terriereim vannak!Tök mind egy milyen kutyát szeretnél ha kis korban hozzá van szoktatva a macskához vagy bármilyen háziállathoz nem fogja bántani!Pl az enyémek a vadászgörénnyel szoktak aludni!Pedig hajtó vadászatokra is járnak de tudják hogy az a miénk és nem bántják!Nevelés kérdése az egész!!!
2010. nov. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!