Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Télen a kinti kutyákat, hogy...

Télen a kinti kutyákat, hogy tartjátok melegben, hogy ne fázzon meg?

Figyelt kérdés
Van egy 4 hónapos golden retrieverem. Nálunk a lakásban nincs helye a kutyának ezért kint tartjuk. Nem is volt gond eddig, de ha fázni fog mit tegyek? Úgy hallottam ha kibélelem a házát hungarocellel az jó melegen tartja. Ez jó ötlet? Valamint a kutyaház elejére tegyek valamit? Ti ezt hogy oldjátok meg?
2010. nov. 26. 21:08
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Kibélelt kutyaház, meg rakj rongyokat is a házába, és a hát tetejét is fedd le valami olyannal ami vízhatlanná teszi, de azt is érdemes szigetelni.
2010. nov. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Szép tiszta szalma. De egy ilyen kicsi kutyának egy melegebb épület jobb lenne.
2010. nov. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
27%

1, Beengedni a kazánházba

2, Az előszobába behívod télre


Szerintem egy goldi nem igazán kinti kutya.

2010. nov. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Kint tartom... 6hónapos Bernipásztor, csak nem fagy meg :D
2010. nov. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

igen a hungarocel nagyon jó ötlet! Fontos még, hogy emeljétek meg a kutyaházat, mondjuk 4db téglával, vagy bármivel!


A rongyokról nem tudok mit írni, mert az én kutyám ki rángatja őket, minden este ágyazunk neki, mert ki szaggatja, pedig olyan jól megcsináljuk neki!

Nem tudom mi lesz így vele ha jön a fagy:(

2010. nov. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 Akitöl anyud óva int válasza:
0%
Két óránként körbe huhogjuk.
2010. nov. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

kazánba? zárja be a 30fokba aztán reggel engedje ki a -5be?:S nem hinném, hogy jó ötlet!


Nem értem, annyira könnyen dobálózik mindenki azzal, hogy "engedd be a lakásba, előszobába"

nálunk pl. alapból nem engednék a szüleim, meg kisbaba van a családban, majd a kutyaszőrben másszon??? :S:S és biztos nem csak én vagyok vele így.

2010. nov. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim válasza:
én éjszakára bevinném valajova, kicsi még.
2010. nov. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Az én Goldenem is most 4 hónapos, van egy kuckója kinn a boxban, van alatta 3 vastag rongy, vagyis ilyen régi takaró féleségek.

A ház oldala belülről pedig ki lett bélelve hungarocellel és le lett fedve, hogy ne szedje le.

A hidegben még néha ki is lóg félig mert tényleg nagyon melegen tartja.

De még fogok szalmát is tenni a rongyok közzé hátha úgy még jobb lesz neki.


Legszívesebben én is beengedném de sajnos nem férne el és a macskával és a pekingivel állandóan szaladgálna és nem tudná megállni, hogy ne menjen a tovább.

2010. nov. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
77%

ma 21:19


ajj istenem olyan emberek vannak itt... kazánházba mióta van 30fok??!

2010. nov. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!