Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol szerezhetek be olcsón kutyát?

Hol szerezhetek be olcsón kutyát?

Figyelt kérdés
Helótok!Kéne egy kutya(Beagle),de azt nem tudom hol lehet olcsón kapni.Ha valaki tudna ötleted adni,vagy elad egy Beaglet(ha lehet kan legyen),az mindenképp írjon!
2010. nov. 29. 20:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én menhelyre mennék a helyedbe illetve nézelődnék az expressen meg a topaprón.
2010. dec. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 zsuzsabazsa ***** válasza:
46%
Rengeteg kutyamenhely van. Nézz körül a hozzád legközelebb lévőben is. Mivel ez a fajta kutya eléggé önfejű és szökős is a menhelyeken mindig akad belőle. Nem drága. A tenyésztőket azért nem javaslom mert nem kéne a bevételüket szaporítani. Ha belegondolunk a menhelyekre miért kerülnek Beagle-k, gondolom azokat is tenyésztőktől vásárolta valaki valamikor.
2010. dec. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Fajtisztát bárhol találsz. Tele vannak a hirdetések és menhelyek ingyen elvihető aranyos kis keverékekkel. Ha fajtatiszta kutyát akarsz és olcsón akkor menj a fajtamentőkhöz. Már belinkelték az oldalukat. Egyébként tisztában vagy azzal, hogy mivel jár egy Beagle tartása? Mennyit olvastál utána a fajtának? Úgy látom ez hirtelen ötletből jött ez a kutya téma. Nem szabad így bele vágni.
2010. dec. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Amúgy nem.Márk évekkel ezelőtt kértem,de mondták,hogy idén szülinapomra kapok.
2010. dec. 7. 15:22
 15/15 BettyZsery válasza:
2013. nov. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!