Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyit eszik egy komondor?

Mennyit eszik egy komondor?

Figyelt kérdés
Elég nagytestű kutya,gondolom van étvágya!Németjuhászhoz viszonyítva sokkal többet eszik?
2010. dec. 4. 13:54
 1/9 anonim ***** válasza:
hát valamivel biztos hogy többet , nekem is Németjuhászom volt ő megkapta az 1300grammos konzervet szóval egy komondorra számolj másfélszer ennyit
2010. dec. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jó minőségű száraztápból kb egy 20 kg-os zsák havonta. Ez olyan 15-20 ezer forint minőségtől, márkától és beszerzési helytől függően.
2010. dec. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
6%
100km-en?
2010. dec. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

19:01....

Mért szólsz bele abba,amihez közöd sincs??Ez a sok bunkó barom ember....nem igaz,hogy mindenbe bele kell pofázniuk...

2010. dec. 4. 19:06
 5/9 anonim ***** válasza:

Jópár komondorral volt már dolgom. Felnőtt korban teljesen egyénfüggő, hogy melyiknek mennyi táplálékra van szüksége.


Nagytestű, nagy mozgásigényű fajta, melynek a legjobb minőségű tápra, vitaminokra (pl. zöldkagyló kivonat) és kiegészítésül marha- vagy baromfihúsra van szükségük.


kb. 2 éves korukig fejlődnek, és addig minden képpen a legjobb táplálékra van szüksége ahhoz, hogy egészséges kutya legyen. A 20 kilós zsák havonta szerintem nagyon alap (inkább kevés). Emellé húst is adni kell neki, pl. főttrizzsel.


Ha ilyen kutya mellett döntessz, akkor számíts arra, hogy jóval többet eszik, mint egy németjuhász...és nem 2 nagy kutyakonzervet, mert az nem megfelelő táplálék számára.

2010. dec. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a témához írt válaszát!
2010. dec. 5. 08:59
 7/9 attila96 válasza:

hát nekem komondorom van és fajtájához képest elég nagy 60 kg körül mozog(pontosan nem tudom)

szerintem termetéhez képest nem eszik sokat

a labradorom többet eszik....

2012. jan. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 My János 1926 ***** válasza:
Komondorom van és naponta 500g eszik és így is testes lett. /szuka/ Nem egy zabagép nem lehet túl etetni mert nem eszik többet.
2021. dec. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 My János 1926 ***** válasza:
2021. dec. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!