Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez szerintetek jó hírdetés?...

Ez szerintetek jó hírdetés? érdemes megvenni az egyik kutyust?

Figyelt kérdés
[link]
2010. dec. 13. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Erősen kétlem, hogy 25ezer forintért törzskönyvezett,oltott,chipezett és még tetovált is a kutya. Ne tévesszen meg! Ez csak átverés/ reklám fogás. Én nem venném meg a helyedben.
2010. dec. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Szinte 100%, hogy nincs törzskönyvük: ha rákérdezek ugyis az lesz a válasz, hogy az plusz 20 000 vagy 30 000 ft (aztán ugyse kapod meg soha).

Én soha nem vennék expresszről kutyát .. csak a szaporítok hirdetnek rajta.

2010. dec. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Most 8 hetesek a kicsik, és már csak 2en vannak? Mikor adták el a többit? Szerintem légy óvatos. Vagy kérd el a törzs könyvet és az oltásokat igazoló könyvet... Az tuti, hogy nem törzskönyvesek, sőt még az is lehet, hogy keverékek.
2010. dec. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez is csak egy olcsó, hazug szaporító. Már nem tetoválják a törzskönyvezett kutyákat sem, hanem chipezik. A chip ráadásul mostmár minden kutyának kötelező, arról meg nincs is szó a hirdetésben. De ha csak a szövegét elolvasod, már süt belőle, hogy szaporítóval van dolgod.
2010. dec. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
ez egy szaporító. "akciós áron" ( no comment)
2010. dec. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
66%
Eleve nem is így írják a fajta nevét. Nagyon érthet hozzá, ha leírni sem tudja.
2010. dec. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!