Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit ajánlanátok a kutya szaga...

Mit ajánlanátok a kutya szaga ellen?!

Figyelt kérdés
A kinti szagokra gondoltam.Van valami amivel ezt el lehet tüntetni vagy valami.. :D
2010. dec. 15. 17:20
 1/9 anonim válasza:
Fürdesd sűrűbben :)
2010. dec. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi az hogy "kinti szag"?
2010. dec. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne fürdesd gyakran..inkább száraz sampont használj neki
2010. dec. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha gyakran fésülöd, keféled, nem lesz átható szaga. A szőrük, ha egészséges, öntisztuló. A fekhelye legyen mindig tiszta .Teljesen szagtalan nem lesz. Az embereknek is van egyéni szaguk, csak elfedik szappannal, dezodorral, miegymással.
2010. dec. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Kriszti83 ***** válasza:
Ecetes víz.
2010. dec. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kutya parfüm
2010. dec. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Catz ***** válasza:

Telen amugy is kicsit büdösebbek, mint tavasszal-nyaron. Ez a faggyutermeles miatt van.

En ilyenkor havonta egyszer meg szoktam BENN A LAKASBAN fürdetni. Es utana megszaritom hajszaritoval.

Amugy meg melle adhatsz neki Deofill tablettat, ami Yukka kivonatot tartalmaz.

Kaphato Fressnapfban, Alpha Zooban , Auchanban.

2010. dec. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Kinti szag alatt értem a füstöt pl.! Yorkim van most a szaga miatt 1.5 hetente fürdetem mert addig bírom de tudom nem jó neki.Ezért kérdeztem. :)

kÖszÖnÖm a válaszokat! :)

2010. dec. 15. 20:21
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Én a hozzászokást ajánlom. Mi már hozzászoktunk, nem is érezük, de ha valaki idegen beül az autónkba, az mindig megjegyzi, hogy eszméletlenül bűzlik az egész kocsi a kutyától. Én csak jót röhögök rajta, mert engem meg a legkevésbé sem érdekel. A család távolabbi tagjai is meg szokták jegyezni, hogy büdi, én meg mindig mondom, hogy akkor nem kell szagolgatni. Amúgy valójában nem büdi, az állatorvos szerint is teljesen normális kankutya szaga van, csakhát nagy kutya = nagy szag.
2010. dec. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!