Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan találhatnék nagyon...

Hogyan találhatnék nagyon gyorsan gazdit két 6 hetes kiskutyának?

Figyelt kérdés

A kutyusokat egy erdőbe dobták ki egy tál fagyott valami mellé. Csoda, de túlélték, most ideiglenes gazdinál erősödnek. Oltottak, féregtelenítettek, alább a képek róluk, még az erdőből. A világosabb színű kan, a fekete szuka. Tesók, a tappancsaik alapján nem lesznek nagyok. Játszótéri fajtagyőztes keverékek.

[link]


2009. jan. 21. 21:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia. Megkérdezhetem hol lax? Nagyon aranyosak a kutyusok.
2009. jan. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1.vagyok. Azt elfelejtettem,hogy milyen fajta? Keveréknek látszik.Vizsla,spániel,vagy ilyesmi?
2009. jan. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

www.onlineapro.hu

Én 9 keverék kölyköt és szüleiket napok alatt elpasszoltam. Ingyenes!

2009. jan. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, továbbiakra is számítok. A kutyusok nem nálam, hanem az ideiglenes gazdinál Pesterzsébeten vannak. Spániel, vizsla gyanús, hogy van bennük, de a doki még a tacsit is megemlítette.:)
2009. jan. 21. 22:55
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia.már olvastam az iwiwen is.tényle aranyosak.ha Ági vagy,akkor osztálytársak voltunk a Lázárba.(Sz.Móni).

hirdesd az expresszen,e.dogon,startaprón.nagyon helyesek,biztos lesz gazdijuk.

2009. jan. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Most néztem nagyot :D Hatalmasat. Komolyan. Itt ülök ledöbbenve.

Vannak még jószívű emberek? Uramatyám. Ez sokkolt. :) Én is ilyen kutyamentő voltam, de sajnos most erről le kellett mondanom, mert a szívbeteg testvérem beköltözött a házba - hosszú. Rengeteg állatot mentettem. És persze főleg a net segítségével. Nézz fel ide:

www.netboard.hu - ez egy fórum, itt főleg állatmentéssel foglalkozó személyek vannak.

www.startapro.hu - azt hiszem, ez az oldal cím.

www.allatok.info - ide is felteheted.

Egyébként: én is pesterzsébeti vagyok. Szóval ha bármiben kell segítség, tényleg bármiben, szólj. Segítek a plakátolásban akár, stb. Kb. egy hónapja csináltam utoljára az állatmentősdit, már nagyon hiányzik :) Csak írj e-mailt! Ha elküldöd az adatait a kutyáknak hirdetem is őket!

Minden jót, a kutyák kidobóját pedig kapja el tizenegy felé a "nyóckerben" valamilyen banda ;)

2009. jan. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!!!! Igen, sok ilyen ember van még szerencsére, kellenek is, kellünk is mindaddig, amíg kutyákat dobnak ki mások...

No, a kutyusok nem nálam vannak, de úgy örülök, hogy Te is erzsébeti vagy!!!! Ahogyan Ági, az ideiglenes befogadó is. Nekik a picikkel együtt most 5 (ÖTTTTTT!) kutyájuk van, tünemény az a lány, ő is imádja a kutyákat!

A plakátolásban való segítséget megköszönöm, a fent látható linken vannak a képek róluk. Azóta nem lettek újabbak.

Ha küldesz nekem egy sms-t, akkor szívesen átküldöm rád Ági telszámát, nagyon -nagyon fog örülni Neked! 20/4261556 a számom.

Továbbá pár kérdéssel lejjebb egy németjuhásznak is gazdit keresünk, kérlek olvasd el az ő paramétereit is!

KÖSZÖNÖM!!!!

2009. jan. 23. 13:03
 8/8 anonim ***** válasza:

szia!


küldj nekem mailt az adatokkal és képekkel és felteszem a gazdikeresők közé...

2009. jan. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!