Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ma este -10 fok van kint,...

Ma este -10 fok van kint, behozzam a meleg házba a rövid-drótszőrű magyar vizslát?

Figyelt kérdés
szalma van alatta,de szerintem még igy is fazik..nagyon hideg van és félek,hogy valami baja lesz..nos?
2010. dec. 16. 19:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem hozza be. Biztos, ami biztos.
2010. dec. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Rövid- vagy drótszőrű? Egyébként nekem is drótszőrű vizsláim vannak, és kint vannak. Igaz, hogy kettesével vannak, szigetelt kutyaházban és alattuk is van szalma, de szerintem nem fáznak. Ha szigetelt a kutyaház, és vastagon van alatta szalma, csak rajt az ajtóra neki valami szőnyegdarabot és akkor nyugodtan maradhat kint.


Keményebb napokon napközben is -10 fok alatt van a hőmérsékelt, és nem lehet bent egész nap...rosszabb neki kimenni a meleg szobából, mint kint lenni.

2010. dec. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De nekem nincs olyan preciz kutyaházam...csak deszkábúl van megcsinálva ajtó szabad és semmi más extra...csak szalma alatta...
2010. dec. 16. 19:59
 4/11 anonim ***** válasza:
Én arra szavazok, hogy vidd be. Nálunk is bent töltik az éjszakákat a kutyák. Az én lelkem így nyugodtabb.
2010. dec. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
szerintem is vidd be őket :)
2010. dec. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is vidd be, viszont szigeteld ki valamivel a kutyaházat még mielőtt ennél is keményebb hidegek jönnek. Nem alkalmazkodhatsz mindig te a kutyádhoz, és ha hozzászokik, hogy mindig jó, akkor mi lesz szerencsétlennel ha, egy minusz fokos éjszakán nem tudod bevinni? Vagy ahogy előttem is mondták napközben, amikor esetleg nem vagy otthon. Próbáld hungarocellel kibélelni az ólt, és rögzíteni azt bele. Valamelyik kutyi szereti szétszedni ha unatkozik, ezért én be vonnám a táblákat valamilyen anyaggal mielőtt beleteszed. Ezenfelül pedig fedd le az ajtót úgy, hogy szabadon tudjon mászkálni, még se csapjon be a házba a hideg szél vagy a hó! Egy kis barkácsolással jár, de szerintem megéri, pláne ha úgy nevelted, hogy az ő helye kint van. Nyilván jobban érezné magát ilyen hidegben napközben is egy ilyen házban.
2010. dec. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekünk rövidszőrű vizslánk van, igaz, hogy kint duplafalú hőszigetelt házban, ami jól meg van rakva szalmával, és hővédő függönyt is tettünk neki rá! Szerintem így nem fázik. :-)

De van amikor bent alszik ő is éjszaka amikor nagyon hideg van..

Szerintem vidd be, és ruházz be egy jobb, hőszigetelt kutyaházra!

2010. dec. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%

sztem ne vidd be, utána meg kirakod őket majd a hidegre, az se jobb semmivel...

inkább csinálj neki egy jó kis helyet kint.

2010. dec. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
ha behozod mit vesztesz vele? sőt..
2010. dec. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A szomszédom vizslája megfagyott mert nem vitte be ilyen kemény téli hidegbe. Persze nem volt hiper szuper kutyaháza sem:-( Vidd be mindenképpen, nagyon hideg van! Nem éri meg kockáztatni. Rövid szőrű kutya, ha nincs valami csúcs szuper kutyaháza, mindenképpen be kell vinni!
2010. dec. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!