Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek milyen fajta...

Szerintetek milyen fajta keverékei lehet ez a kutyus?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ezt a kutyust Sushi-nak hívják, és március óta van nálunk. Sokmindent hallottunk már, hogy milyen fajta lehet, meg mi is találtunk fajtákat amikre hasonlít, de a ti véleményetek is érdekelne! Előre is köszönöm a válaszokat!

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2010. dec. 17. 22:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
szép cuki kutya 1 keverék kutya is lehet hálás hogy ha örökbefogadáj menhelyről telepről, meg a 1 gyerek vagy 1 felnőtt találja és hazaviszi.vizsla van benn lehet hogy csak a sokadik ük nagy szülők voltak fajtiszták töbszörös keverék is lehet (szetter viszla keverék) de ebben kutyádban sok faj tiszta kutya külseje ltászik meg
2010. dec. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Gratulálok akkor hozzá! :) Jól emlékeztem hogy láttam valahol, nagyon szép kutyus! Amúgy most hogy írod tényleg hasonlít a münszterlandi (vagy hogy kell írni :D) vizslához :)
2010. dec. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szerintem hosszú szőrű német vizsla, border collie, meg angol szetter féleség lehet.
2010. dec. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! A border collie-ra hasonlít a külseje de egyébként minden másban különbözik tőle :D Ha a személyiségét nézzük akkor szerintem is inkább vizslából, vagy valamilyen vadászkutyából van benne több.
2010. dec. 18. 13:45
 15/17 anonim ***** válasza:
Bernáthegyi , és Retriver.
2010. dec. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Hát bernáthegyi biztos nincs benne, de azért köszi a választ :D
2010. dec. 18. 21:03
 17/17 anonim ***** válasza:
De a színe olyan!
2010. dec. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!