Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS! Lehet baja a fáradt olajtól?

SOS! Lehet baja a fáradt olajtól?

Figyelt kérdés
Az apukám eléggé szétszórt és állandóan a földön hagyja a fáradt olajat. A kutya meg belenyal utána meg kihányja.Lehet tőle baja?
2010. dec. 18. 18:24
 1/2 anonim ***** válasza:
ha kijön belőle akkor nem nagyon lehet baja...mindenesetre nem kellene ilyenekkel terhelni a szervezetét, hosszútávon okozhat hasnyálmirigy és emésztési gondokat-nem olajevésre és hányásra lett kitalálva a kutya...
2010. dec. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, nem lesz baja (bár sűrűn ne legyen szétszórt apud), maximum hasmenése lesz.

Minden dolgot, amit szétrághat tegyél jó magasra.

Az én apum is néha szeleburdi (bár én így imádom) és szintén fáradt olajas (bár motorolaj volt) flakont hagyott elérhető helyen. REggel azt láttam, hogy a kölyök (akkor 3 hónapos volt) nyakig fekete olaj, meg úgy az egész helye. Nem tudom mennyit nyalábolt fel belőle, de semmi baja nem volt. :D

2010. dec. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!