Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire jó a helyhez szoktató...

Mennyire jó a helyhez szoktató csepp?

Figyelt kérdés
9 hetes a kiskutyám és ugye még egy darabig nem vihetem sétálni,igy a kutya pelust használjuk.Elég ügyesen használja,bár olykor a játék hevében odapisil a szőnyegre.Szerintetek hasznos dolog a helyhez szoktató csepp?ezt folyamatosan kell alkalmazni,vagy csak addig amig teljesen rá nem szokik a pelusra?
2010. dec. 19. 06:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
nos,akk...... szobában van a kutyus, és pelusa van.... szerintem meg a szobatisztaságra kell nevelni, nem pelusra... ő kutya nem gyerek
2010. dec. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Van egy 6 éves lányunk,úgyhogy nagyon is tisztában vagyunk a gyerek és a kutya közötti különbséggel :P. Viszont az állatorvos azt mondta,hogy amig nem rendelkezik a megfelelő oltásokkal,nem lehet utcára vinni (mi esetünkben ez februárban lesz),inkább nem kockáztatunk és betartjuk az állatorvos által javasoltakat,addig nem marad más,mint a kutyapelenka,és utána igen,szobatisztaságra lesz szoktatva!!!
2010. dec. 19. 08:36
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem a csepp nélkül is tudta, h hova kell pisilni, de azért próbaként vettünk cseppet, és amióta csepp van nem hajlandó a pelenkára kakilni.

Csak a pisit intézi el a pelenkán, a kakit minél messzebb a pelenkától... :(

2010. dec. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
a házban is lehet szobatisztaságra szoktatni...
2010. dec. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ha tudsz jobb módszert a pelusnál egy Bp.-i lakótelepen tartott szobakutya számára,akkor ird le.Én nem azt irtam,hogy a kutyám nem lesz sétáltatva,szobatisztaságra szoktatva,hanem hogy amig nem lehet levinni,addig használjuk a pelust. (mégiscsak jobb,mintha a lakásban össze-vissza végezné a dolgát)
2010. dec. 19. 14:22
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nagyon bevált a csepp. Sokáig kitart egy üveg, mire elfogyott a kutyusom szobatiszta is lett:-) Szerintem nagyon jó, mindig ráment a pelusra amikor használtam a cseppet.
2010. dec. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%
[link] de viszont ha ezt a módot követnétek, szegény kutyának sem kellene pelenkát hordania. Ha egy helyet kiválasztod neki,akkor neveld meg, hogy oda pisiljen és kakáljon. A lakásban ezt megtanítod neki, akkor a természetben könnyebb lesz.
2010. dec. 20. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
:D a kutya nem hord nálunk pelenkát ! :D Tudod egyáltalán mi az a kutyapelenka? Ez egy vizhatlan aljú pelenka lap,olyan mint a betegalátét,és a kutya oda jár a dolgát végezni,mint a macska a macskaalomra.Amúgy nem ez az első kutyám,szoktattam már szobatisztaságra kutyát.
2010. dec. 20. 18:03
 9/11 anonim ***** válasza:
33%
Bocsi, csak rengetegen mondták, hogy szegény kutyán van a pelenka... azt hittem nálad is úgy van..... Viszont ha nem akar szobatiszta lenni, akkor probléma van... de ilyen fiatalon még előfordul.. :)
2010. dec. 21. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Semmi baj!:))Kicsit morbid lenne a kutyát pelenkázni nem?:D Amúgy nincs gond,jó irányba haladunk a szobatisztaságra szoktatással,csak néha fordul elő baleset.De ennyi még belefér ;)
2010. dec. 21. 16:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!