Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » C Milan minek szövegel, meg...

C Milan minek szövegel, meg okoskodik a TV-be, ha nem lehet alkalmazni a módszerét?

Figyelt kérdés

Folyton dumál az energiáról, meg minden marhaságról, és kiírják, hogy ne használják a látottakat szakértő nélkül.

Könyörgöm, akkor minek mutogatni a TV-be, meg okoskodni, osztani az igét, ha nem alkalmazhatom a kutyámon?

Nagyon nagyra tartja magát ez az ember...


2010. dec. 20. 15:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindent amit mutat csak amik veszélyesek.

Amúgy én kipróbáltam és minden működött csak nyugottan kell hozzáálni

2010. dec. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne nézd. -.-
2010. dec. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Ő valóban egy nagy tudású ember, amit kevesen mondhatnak el magukról. Csak azt ne alkalmazd, ami veszélyes és csak annál mondja ezt. Próbáld megérteni a kutyát és ne emberként kezeld. Tök jó ez a műsor, sok embernek meg kellene néznie.
2010. dec. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 zsuzsabazsa ***** válasza:
100%
Más is nagyra tartja Őt. Azt a bizonyos szöveget azoknak írják ki akik kezdő kutyatartók, és félő, hogy a hozzá nem értés hiányából a kutya megkaphatja a gazdát, vagy éppen a gazda tesz kárt a kutyában. Viszont ha valakinek nem tetszik a Cesar bemutatója (ami szerintem tökéletes ) akkor az nézze a Viktóriát aki táblára leírja az infókat. Be lehet magolni és meg lehet az alapján próbálni.Mert Viktória biztos nem mer egy kemény kutyához nyúlni.
2010. dec. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
81%
először is tanulj egy kis nyelvtant, utána pattogj bro
2010. dec. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Erre mondják, hogy más szemében a szálkát, sajátban a gerendát se. Szóval attól, hogy te végignézel egy műsort, nem kéne úgy gondolni, hogy simán leutánzod és rögötn szakértő vagy, aki mellesleg még a másik munkáját is lazán kritizálhatja. Mert ugye miféle szakmai tapasztalat alapján is teszed?!

Az ilyen műsorokban egyébként pont azokat az alapelveket nem mondják, amik szükségesek a tökéletes alkalmazáshoz. Ennek pedig egyszerű oka van, ha kiadja a teljes technikáját, akkor felkopik az álla. Mert ő ebből él. Egyébiránt mivel az egész etológia, akár önszorgalomból is megtanulható, néhány könyvet pár hónap alatt át lehet tanulmányozni és megérteni. Azután jössz majd rá, hogy nem baromságot mond, hanem "díszcsomagolásban" tálalja a sivár tényeket. Megint, ebből él.

2010. dec. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
23%

Igazad van kérdező:) végre valaki, mert engem mindenki leugatott, mikor szidtam ez az embert.


ez az egész egy megjátszott baromság, ez egy agresszív pasas. egy részt, vagy kettőt láttam, de elég is volt.

Földhöz b@sszuk a kutyát....??? érdekes az én kutyámat soha nem kellett földhöz b@szni, hogy szót fogadjon!!!


Istenem hány magyar ember van, akik neveletlen kutyákkal foglalkoznak, és mégis mindenki ezt a külföldi majmot isteníti. ezerszer nagyobbra tartom őket, mint ezt az embert!


22L

2010. dec. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 capsread ***** válasza:
100%

Ezt azért írják ki, hogy ha megcsinálod, de rosszul, mert nem értesz a kutyákhoz úgy mint ő, és megsérülsz, nehogy már bepereld őket. Ugyan olyan, mint hogy ne tegyél macskát a mikróba. Le van írva a kezelési útmutatóba, hogy ha mégis megteszed, ne perelhesd be a mikró gyártóját.

A módszert is nyugodtan alkalmazhatod, csak ha nem jön be, ők mossák kezeiket.

Amúgy meg, ha nem tetszik ne nézd!

2010. dec. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 MME ***** válasza:
100%

Cesar, mint idegen közeledik minden esetben a kutyákhoz. Hány átlagos gazdának kell ugyanazt akár egyszer is végigcsinálnia életében?

Nem hinném, hogy valaha is arra kényszerülsz, hogy egy emberekre támadó kutya kenneljébe belépj, és megpróbálj rá pórázt tenni, miközben akkor látott a kutya életében először. Ez tényleg szakember munkája. Ezek erre vonatkoznak, nem gondoltam volna, hogy van, akinek idáig nem terjed.. Elnézést egyébként a kifejezésért, de nem értem, mit nem lehet ezen érteni :S

2010. dec. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Én tisztelem azért Cesar-t amit csinál, bár pár módszerét nem tartom helyesnek, és szerintem azért a falkavezérség is túl van reagálva, viszont mindenkinek jó példa lehet, mert ha véletlenül szorult helyzetbe kerülsz egy kutyával, igenis vannak nagyon használható ötletei! És az mindenképpen példaértékű, és az életben is beválik, hogy nyugodtan kell közeledni a kutyához, mert akkor "jó energiát" sugárzol feléje. Elég sok érdekes dolgot lehet tanulni tőle.
2010. dec. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!