Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit vegyek a kutyámnak karácso...

Mit vegyek a kutyámnak karácsonyi ajándéknak?

Figyelt kérdés
Van egy 8 hónapos bichon havanese kan kutyám és nem tudom mit vegyek neki.Sűrgős!!!!!
2010. dec. 22. 17:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Egy jó nagy csontot.
2010. dec. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Kutyacsokit :D Fressnapfban van.
2010. dec. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Hentesnél vegyél egy velős csontot, vágasd ketté, főzd ki, és azt add neki:)

Hidd el, örülni fog! Ha jól sejtem, úgyis épp fogváltás alatt van, kifejezetten jót fog tenni:)


A kutyák nem értékelik a nagy dolgokat, ők mindennek tudnak örülni. De a kajának a legjobban:)

2010. dec. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Valami műanyag játékfélét, esetleg különleges eledelt is, amit eddig nem kapott.

Nekem teknőseim vannak, ők is különleges kaját kapnak, meg egy kis sziklát, amire kimászhatnak.

2010. dec. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
És még annyit, hogy neki nem muszály/kell ajándék. Elég neki, ha foglalkozol vele,sokat vagytok együtt, és a legfontosabb: érezze, hogy szereted. A szeretetet pedig elsősorban nem ajándékkal kell kifejezni :D
2010. dec. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

téli ruha?

Nekem nagy testű keverék kutyim van, minden ünnepkor egy egész csirkét egyben megsütök neki.Látni kellene, mit táncol körülötte, amíg hozzá fog!Tündéri!

A már meghalt német juhászom is ezt kapta, szülinapjára még gyertyát is tűztem bele.

Mivel a te kutyid kistestű, ez nem megoldható, de mondjuk egy tekintélyes pulykacomb helyette..?!

2010. dec. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válszokat.Én játékra vagy jutalomfalatkákra gondoltam.
2010. dec. 22. 17:50
 8/17 A kérdező kommentje:

Vagy sipolos gumipapucsra gondoltam mert szereti elvinni a cipőt és a papucsot.

Képróla: [link]

2010. dec. 22. 17:56
 9/17 A kérdező kommentje:
Várom még a válaszokat!!!!!!!
2010. dec. 22. 17:58
 10/17 anonim ***** válasza:
9%
Semmit.
2010. dec. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!