Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen nagyméretű kutyát...

Milyen nagyméretű kutyát szerettek/ismertek?

Figyelt kérdés

Csak nagy méret érdekelne, akár elefántméret is, sőt:)

Pl: újfundlandi, bernáthegyi...

szóval? :)


2010. dec. 25. 15:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nálam Újfulandi és Bernipásztor a nyerő nagytestű kutyákban :)
2010. dec. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Egyik nagy kedvencem a rottweiler. Hűséges, intelligens őrző-védő fajta. A masztiff típusú kutyákat szeretem leginkább, mint a boxer, angol masztiff, boerboel. A mackós kutyák a legaranyosabbak!
2010. dec. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem a német dog a kedvencem (és dán dog tényleg nincs, az csak egy helytelen megnevezést). Tüneményes, bújós, csupa bűbáj. Imádom.....
2010. dec. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

A keverék kutyám:D Gyönyörű, olyan, mint egy moszkvai őrkutya, de világos a szőre. És baromi okos, meg jóházőrző, ráadásul türelmes a gyerekekhez.

Én ajánlanám, hogy nézz szét egy menhelyen:))

De ha mindenképp fajtatisztát akarsz: leonberger, angol masztiff, amerikai bulldog, boxer, rottweiler. Ja, és a moszkvai:))

2010. dec. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nekem újfundlandim volt, hatalmas fekete maci, tök jók az úszóhártyái az ujjai között :) A munkahelyemen pedig rottweiler van, ő is hatalmas fekete maci :)

Most viszont egy kistestű keverék kutyusom van, elég nagy a különbség, amikor hazajövök munkahelyemről, ott ugye a rotit dögönyöztem, itthon meg a kis apróságomat :)

2010. dec. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!