Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Dexter. Jó név egy kutyusnak?

Dexter. Jó név egy kutyusnak?

Figyelt kérdés

Ritka nevet szeretnék a kutyámnak.

Yorkshire Terrier.

Pár jellemző:

Örökmozgó

Folyton harapdál

Rohangál

Na..szóval értitek..

olyan belevaló,rosszcsont. :D :)

Szerintetek illene rá a Dexter név?

Nekem tetszik, de érdekel mások véleménye is..:)


2010. dec. 25. 20:25
1 2
 11/16 Brigi ^^ ***** válasza:
én tudom, h melyik mesére gondolsz, de szerintem nem illik rá ez a név. Nekem mindig az a hülye kis vörös hajú kocka jutna róla az eszembe... sztem válassz másikat. Legyen Popcorn. Az olyan pattogós...
2010. dec. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Én is inkább azt mondom, hogy nézz rá a kutyra és ha illik rá, akkor add neki. :)

Én a mostani kutyumnál mielőtt meghoztam sok nevet kiválasztotta mami tetszik (egyébként szerintem neked írtam a Zeusz helyett neveket), a kedvence ma Cerberus volt, de aztán hazahoztam a kutyót, ránéztem és tudtam, nem lehet Cerberus, nem illik rá, inkább Draco, és valóban olyan mint egy sárkány :D

Egyébként.. miért nem adod neki a Cerberust (3 fejű kutya szörny), szerintem mókás név egy yorkinak :D

2010. dec. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szerintem jó név kutyának, attól függetlenül, hogy milyen fajta, vagy kiről/miről nevezted el. Pattogós, könnyen megjegyezhető a kutya számára. Ha neked tetszik, hívd így. :)
2010. dec. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Félig off, csak hogy erősítsem annak a válaszadónak a válaszát, aki azt írta, Dexter sorozatgyilkos. Igen, nekem is először ő jutott eszembe, mert még anno' néztem a Viasat3-on a sorozatot, és pont emiatt nem adnám a kutyámnak ezt a nevet (egyébként szerettem magát a sorozatot).

De ha neked s a kutyádnak tetszik, miért ne adhatnád neki.

2010. dec. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek.


Háát..elbizonytalanodtam.

majd megírom mi lett :S

2010. dec. 26. 16:23
 16/16 anonim ***** válasza:

Am én a sorozatgyilkosról és a meséről is hallottam, de sosem láttam harapdálni benne a főszereplőt:P...

Am ha neked tetszik akkor jó név. Most gondolj bele: egyesek hercegnőnek, habcsóknak meg ilyen hülyeségnek hívják a "zsebkutyájukat".

2011. márc. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!