Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hallottatok már a Specific...

Hallottatok már a Specific nevű tápról? Lehet Magyarországon kapni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 27. 01:26
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
hány wattos tápjai vannak? Nekem 400wattos enermax van, elég jóóó :D
2010. dec. 27. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
kutya kajáról van szó, ha félre érthető voltam.
2010. dec. 27. 01:41
 3/8 anonim válasza:
0%
Hát a én kutyám nem csípi, amiko a áram megcsípi.
2010. dec. 27. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
most szórakoztok vagy tényleg nem vágjátok miről van szó?
2010. dec. 27. 09:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Én még nem hallottam ilyen nevű tápról, még nem is találkoztam vele semelyik webáruházban/boltban.
2010. dec. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
értem. mi külföldre költöztünk és itt ismerkedtünk meg vele. nagyon jó minőségű, de csak állat kórházban lehet kapni és az, hogy elég drága, nem kifejezés. azért érdekelt, hogy ismeritek-e/Magyarországon lehet-e kapni, mert megyünk majd haza 2 hónapra, de akkor ezek szerint kocsival kell egy zsákkal hoznunk. :)
2010. dec. 27. 12:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Itt Magyarországon nem lehet kapni, bővebben utánanéztem, megejtettem egy-két telefont, sehol sem lehet kapni. Állatkórházat-orvosokat ugyan nem kérdeztem, de szerintem nem. Nálunk az állatorvosoknál inkább a gyógytápok-és a Royal Canin tápok árusítása a jellemző. :)
2010. dec. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm, akkor majd viszünk egy zsákkal. :) egyébként royal caninhoz hasonló, nem mondom, hogy jobb vagy rosszabb, az biztos, hogy drágább, de a tenyésztő ezzel kezdte etetni a kölyköt, úgyhogy mi sem variáltunk. :)
2010. dec. 27. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!