Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tegnap hoztam el a 9 hetes...

Tegnap hoztam el a 9 hetes kiskutyumat, nagyon imádom, nagyon okos kis prücsök! Tanácsot kérnék azzal kapcsolatban, hogy néha játék közben úgy bepörög, hogy az arcom felé kap?

Figyelt kérdés

JRT kutyus


Valamint nem fogadja el pisi-kaki helynek sem az újságot, sem a rongyot? És még az a kérdésem is lenne, hogy egy ilyen kicsi kutyusnak hányszor kell aludni egy nap? Mert ő sokat alszik 3-4 óránként egy órát alszik!


2010. dec. 28. 13:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
hát egyébként ha pedig feletteállóként kommunikálsz, akkor az anyakutya módszerét érdemes alkalmazni: ő ráfog felülről a pofára, ezt is simán lehet imitálni kézzel. Fura, hogy a rotidnál működött az újságpapírral odacsapás, az enyém tuti azzal a lendülettel kapta volna ki a kezemből az újságpapírt, mert játéknak gondolta volna.
2010. dec. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem , érezte mellé a hangsúlyból is, hogy ez már nem játék.


Lehet, a hangsúly, fontosabb volt mint maga az újságpapír.


Mai ésszel már másképp csinálnám azért ezt is.

2010. dec. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát!Igyekszem a tőlem telhető legjobban tanítgatni a kis mókust! :)
2010. dec. 29. 10:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!