Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudok olcsón Békés megyébe...

Hol tudok olcsón Békés megyében Westie, Yorki, Csivava kiskutyát venni? Egyiket a három közül. Van vmiyen jó honlap ahol tudok régiónként, megyénként keresni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 30. 12:34
 1/9 anonim ***** válasza:
2010. dec. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Rajzolj egyet, az ingyen van...
2010. dec. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne akarj olcsón ilyen divatos fajtát venni. Mert biztos, hogy beteg vagy ideggyenge kutyát kapsz. Jól fog esni ha egy éves korára epilepsziás lesz a Yorkid? Vagy jól fog esni ha egy másik örökletes betegségre műteni kell és több 10ezer forintos számlád lesz az állatorvosnál? Döntsd el vagy a kutyára adod ki a pénzt vagy az állatorvosnak. Jobb ha szenvedni látod majd a kutyádat?

Vagy ha nincs pénzed és ragaszkodsz ezekhez a fajtákhoz akkor menhely, vagy fajtamentők.

2010. dec. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Kedves utolso,nem minden "olcso"kutya beteg és nem minden drága egészséges.Hallottam olyat aki drágán vett kityát és beteg lett és elpusztult,ne általánosits.Persze felettébb gyanus egy nagyon olcsón adott kutya,mert avva oltások,féregtelenités amit ha már megkapott pénzbe került a gazsájának és ezt már minimum meg kell tériteni neki,de azért van olyan aki nem csak hasznot látja a kutyában hanem reális áron el akarja adni,inkább mint a nyakán maradjon!
2010. dec. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ui:sokszor érdemes a képeket is megnézni és a helyszinen is a picit,mert elég sokat elárulhat az is.Van egy-két olyan kép amikor a kutyáknál a háttérben katasztrofa h milyen az udvar vagy ahol lakik.Tiszta kosz van körlötte és egyebek.

Aok olyan ember aki csak pénzt akar belöle csinálni észre sem veszi h ilyen aproságokkal könnyen lebukik.

2010. dec. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen van. De egy kutya vásárlásánál (főleg ilyen fajtánál amit halálra szaporítanak) szerintem ne az legyen az első szempont, hogy minél olcsóbban. Persze lehet venni 10ezer forintért is ami yorkinak néz ki kicsiként aztán felnőtt korára meg nem az lesz. Meg lehet venni olyan yorkit is ami felnőtt korára is hasonlóan néz ki mint a yorki csak épp egy vagy másfél kilós és reszket minden kutyától mert ideggyenge. Na ezeket meg lehet kapni olcsón az biztos.

Még azok is 40 környékén vannak aminek látszólag yorkik a szüleik meg rendes emberektől van igaz nincs a szülőknek tk-juk de látod rajtuk hogy normálisak idegrendszerileg(de ezek is lehetnek örökletes betegségekben szenvedők vagy örökítők így a kiskutya szívja meg.) Ezért kell nagyon oda figyelni ezeknél a divatos fajtáknál a vásárlásnál.

2010. dec. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

13:03

én rengeteg ilyen tenyésztőt tudok, most nem ezek a divatos fajták közül pl, de a saját weboldalukon is azok a képek vannak, amiken a háttérbe mocsok, putri van, és a kölyköket pedig 150ezerért árulják, a szülők díjnyertesek is, és az ár is kb reális nincs is vele probléma

amúgy ki mondta, hogy állatot csak műtermi háttérrel lehet fotózni te észlény?

2010. dec. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Olcsó húsnak híg a leve!!!
2011. jan. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nekem van eladó yorki ha érdekel:-)

Békésmegyei vagyok én is

2012. jan. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!