Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Belehet, még oltani?

Belehet, még oltani?

Figyelt kérdés
Decemberben kellett volna a kutyámat beoltani,de nem volt pénzem rá ,és időm sem elvinni.Januárban elvihetem még a 2010-es oltásra?
2010. dec. 30. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze! Semmi gond!:)
2010. dec. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze, még nem késtél el, nyugi. Én is januárban viszem éves oltásra, pedig azt elvileg decemberben kéne :)
2010. dec. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De,ettől még meg kaphatja a 2011-es oltását is?
2010. dec. 30. 20:05
 4/6 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy 2010-es, vagy 2011-es oltás:) Az oltóanyag nem változik, de szerintem már 2011-es bilétát fogsz kapni.

Az meg igazából tökmindegy, hogy a bilétán mi áll.

A lényeg, hogy ha valamelyik oltása hiányzik, akkor minél hamarabb kapja meg.

Az oltási könyvéből látszódni fog, hogy 13 hónapra lett oltva (gondolom kombinált, vagy veszettség elleniről van szó) de hidd el, senki nem fogja szóvá tenni:) Az állatorvos is meg fogja érteni, ne aggódj:)

2010. dec. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2010. dec. 30. 20:25
 6/6 Akiteki ***** válasza:
Van, aki két évig nem kapott oltást, aztán a harmadikban elvitték. Nem a dátum a lényeg, hanem hogy ne legyen baja.
2010. dec. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!