Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám, hogy fogja viseli?

A kutyám, hogy fogja viseli?

Figyelt kérdés
Ha van kutyátok akkor szilveszterkor mit csináltok vele? És, hogy viseli a tűzijátékot/petárdát? Az én kutyámnak ez lesz az első szilvesztere és ez az 1. kutyám! Hogy fogja viselini mit csináljak vele? (Házba nem vihetem be több okból kifojólag)
2010. dec. 31. 12:00
 1/6 anonim ***** válasza:
az enyém konkrétan ideg összeroppanást kap..szerintem mindenképp zárd olyan helyre(ha nemjó a kerítés) ahonnan sehogy nemtud kijönni mert ilyenkor nagyon mennének szegények:S az enyém is nyüszög ugrál soha mi se engedtük be a házba és nem is jön be mert tudja hogy nem szabad de ilyenkor ha kinyitom az ajtót valamiért mindig fénysebességgel rohan be..szal nagyon vigyázz rá
2010. dec. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A helye ahol aludni szokott az egy betonépület és elég nagy és meleg hely éjfél után mikor a legdurvább a helyzet akkor kimegyek hozzá! És utána időnként megnézem, hogy mi van vele! De nem értem már írtam ki több kérdést is és mindenki letol, hogy miért nem engedem be

1. van szobamacskám

2. ugrálós kutya szétszedné a házat de már rám nem ugrál mindegy

3. nagytestű

4. büdös tudom minden kutyának van szaga nem is zavar de házba akkor se

5. nem szobatiszta

És még sorolhatnám!

2010. dec. 31. 12:17
 3/6 A kérdező kommentje:
De hátra van zárva ott van neki egy nagy füves hely és a kerítésünk is nagyon magas és erős nem tudna kiszökni de félelmébe nem fog kárt tenni magába? Meg attól is félnek, hogy bedibnak hozzá egy petárdát odamegy megnézmi mi az és felrobban! Ahova bezárnám oda nem dobnak be petárdát tuti mi elég jó környéken lakunk és nem nagyon szoktak durroktatni előtte csak éjfél után!
2010. dec. 31. 12:20
 4/6 anonim ***** válasza:
akkor szerintem nem lesz gond
2010. dec. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem oda ahova bezárnád zárd be, és maradj kint vele. Tömd jutifalatokkal, hogy jó élményt kapcsoljon a petárdázáshoz, és beszélj hozzá megnyugtatóan.
2010. dec. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Elbújt a helyére és ott feküdt néha kinéztem hozzá de nem nyüszített meg semmi nem zártam be úgyse akart kijönni!
2011. jan. 1. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!