Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a kutyám baja és...

Mi lehet a kutyám baja és hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés
A kutyám az egyik napról a másikra beteg lett. Erőtlenül mozog, szaporán liheg (amit télen nem szokott), csak iszik de azt ki is hányja, bevizel, hívásra nem reagál, ha nem muszáj nem is mozog, fáradtnak tűnik. Az orra nem száraz. A leheletének átlagos szaga van. A kutya beagle jellegű, 5 éves felnőtt állat. Sosem betegeskedett. Sajnos nem tudom meg oldani, hogy orvoshoz vigyem. Mit kéne tennem vele?
2011. jan. 1. 06:31
 1/8 anonim ***** válasza:
70%

Akkor kérd meg valamelyik ismerősödet,hogy vigye el helyetted.

Persze csak ha szereted és fontos neked annyira,hogy ne szenvedjen.

2011. jan. 1. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp kell, hogy lássa orvos!! Nem is tudom, hogy mondhatsz ilyet, hogy nem tudod megoldani.. ha egyik családtagod lenne beteg, azt sem lehetne megoldani?! -.-
2011. jan. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kérd meg valamelyik rokonodat, hogy - ha az a baj - anyagilag támogasson, és majd visszaadod neki, ahogy tudod.


Nálunk is volt, hogy a szomszéd (!!!!) kölcsönkért, hogy a kutyát lássa orvos, aztán térítette ahogy tudta. És ő egy szomszéd. :)

2011. jan. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Te a világon sehogy! Majd az orvos. Valahogy oldd meg, hogy eljusson hozzá a kutya.
2011. jan. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Többiekkel értek egyet, orvos minél gyorsabban! Nincs olyan, hogy nem tudod megoldani...ha szereted a kutyádat egy kicsit is, találsz rá megoldást. Te semmit ne csinálj, bízd a dokira.
2011. jan. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem értem hogyan mondhat valaki olyant, hogy nem tudom elvinni az orvoshoz. Ha a saját gyerekedről lenne szó, akkor is így viselkednél? Az állattartási törvény is kimondja, hogy az állat orvosi ellátásáról a kutyatartónak kötelessége gondoskodni. Szóval simán fel lehetne téged jelenteni állatkínzásért. Különben megvan a véleményem ilyen emberekről.
2011. jan. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A többiekkel én is egyet értek!


Ha nem tudod megoldani az orvosi ellátását, akkor jobb lenne ha elajándékoznád valakinek, aki tud gondoskodni róla.

Nem sértegetésnek mondtam, de ez nem helyes, hogy sajna nem tom orvoshoz vinni.

Vagy inkább végig nézed ahogy szép lassan meghal a kutyád?

Ha szereted akkor orvoshoz viszed még MA!

Hidd el a jó szándék vezérel!

Ha kihányja a vizet is, akkor nem kell neki sok idő és kiszárad, majd meghal a kutyád!!!

Ne húzd az időt, vidd el az ügyeletre, vagy mindenképpen taláj rá megoldást hogy dokihoz vidd.

2011. jan. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vállaltad hogy gondoskodsz róla, nem? amiben benne van az hogy ha beteg állatorvoshoz KELL vinni! Mi se állunk olyan fényesen anyagilag, de ha vmi baja lenne a kutyámnak azonnal elvinnénk orvoshoz. A kutya tartás erről IS szól.
2011. jan. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!