Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek is túlhisztizik...

Szerintetek is túlhisztizik az állatvédők a sintérektől mentett kutyák örökbeadását?

Figyelt kérdés
Ma megjelent egy cikk a metró újságban pont erről a témáról, hogy túl nagy elvárásokat támasztanak az örökbefogadó emberekkel szemben
2011. jan. 4. 12:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
44%
valóban némelyek kissé magasra állítják a mércét. Azt tudomásul kellene venni, nem mindenki hajlandó a kutyát az ágyába engedni. A kutyaiskola sem kell kötelezőnek lenni, ha meggyőződnek arról, hogy szeretetet, ételt, megfelelő nevelést tudnak biztosítani a kutyának.Egy család még mindig jobb, mint évekig raboskodni ketrecben, vagy egynek lenni a többi 100 között.
2011. jan. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

azért nem mindenhol hisztizik túl... Nyíregyházáról simán örökbe fogadhat bárki (Csatorna utca, Állatbarát Alapítvány), sose érdeklődnek a kutya után. csak vigye már el valaki. Volt onnan kutyám, tudom, sose csörgött a telefon, hogy mi van vele.

szerintem ez csak Pesten divat.

2011. jan. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 zsuzsabazsa ***** válasza:

Időnként meg kell róla győződni, hogy a kutya jó helyre került e. Egyik alkalommal én is visszahoztam egy kutyát egy idős nénitől. A szomszédok nem engedték, hogy a belső kertbe hancúrozzon a kutya. A néni meg nem tudta kivinni az utcára mert elhúzta a kutya.Amikor a kutyát kiadják nem egészen világos, hogy a kutya milyen körülmények közé kerül.

Vannak akik áradoznak, hogy a kutyának ilyen meg olyan jó helye lesz és közel se lett jó helye.

2011. jan. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!