Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek, mivel szedjem le?

Mit tegyek, mivel szedjem le?

Figyelt kérdés
Az egyik kiskutyus ( lassan 6 hetes ) belement az egérfogó ragasztóba. Már talán 1 hónapja ott volt az a ragasztó így könnyen leszedtük a ragasztóról. De nagyon ragad próbáltam leáztatni de nem jött le.Mivel tudnám leszedni?
2011. jan. 4. 17:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Igazából szerintem semmivel!

Nekünk egyszer a macskánk ment bele,őt el kellet vinni az állatorvoshoz ott leborotválták az érintett szőrt!Szerintem vidd dokihoz!

2011. jan. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jaj szegénykém!Szerintem hívj fel egy állatorvost mielőtt még itt elkezdenének özönleni az okosabbnál okosabb tanácsok.
2011. jan. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálunk kiskacsával történt ilyen.Az egyik valahogy megszökött és az egérragasztóban találtam meg.Mindennel próbálkoztunk a langyoz víztől kezdve a lisztig mire nagynehezen le tudtuk szegénykét szedni.
2011. jan. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 zsuzsabazsa ***** válasza:
Hát nem is tudom. Egyszer a kutyám kátrányba lépett azt hiszem akkor sebbenzinnel mostam le a lábát. De azt tudom, hogy még valami löttyel próbálkoztam, de annyira nem bírta a szagát azt hittem, hogy megbolondul. Próbáld meg a sebbenzinnel, de előtte a kezed kend be vele és ha nem reagál különösebben akkor azzal töröld le a ragacsos részt. De azért ne nagy felületen egyszerre.
2011. jan. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szerintem az a legbiztosabb ha állatorvoshoz fordulsz.
2011. jan. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Holnap tudom csak elvinni mert, holnap jön haza délután az állatorvos. Van a közelben több állatorvos is de azok csak oltással foglalkoznak. -.-"


Amúgy a kis butus belement a homokba így már nem ragad. De mindenképp le kéne róla szedni a ragasztót. =/

Levágni nem mertem a szőrét mert nagyon összeragadt a hasán, félnék, hogy a hasába vágnék bele.

2011. jan. 4. 18:51
 7/8 Platypus ***** válasza:
Az egérfogó ragasztóban sokszor méreg is van, fontos hogy minél előbb leszedd! Ha megvan a ragasztó papírja, arra rá van írva. Ha történetesen mérgezett, akkor mindenáron le kell operálnod róla, mielőtt lenyalja. Ha más nem válik be, egy jobbféle eldobható borotvával biztonságosan le tudod szedni egy darabon a szőrét.
2011. jan. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Próbáltam borotvával de semmi se jött le..!Inkább csak az is oda ragadt!
2011. jan. 4. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!