Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a táp mellé akarok húst...

Ha a táp mellé akarok húst is, a kereskedelem milyen fokán, milyen helyről tudnám a legolcsóbban megszerezni?

Figyelt kérdés

Mivel nem kis termetűek (és hárman vannak), naponta 1,5 kg marhát vagy baromfit kellene vennem, úgyhogy számítanak kis árkülönbségek is. Egyáltalán nem vagyok tisztában ezekkel, 12 éves korom óta nem ettem egy falat húst sem :S Még a bolti árakat is csak most kezdtem nézegetni, és hát, nem olcsó... napi 3600 Ft...

60 km-es körzeten belül nem sikerült levadásznom húsfeldolgozó üzemet sem - kérdés, hogy ha onnan sikerülne szerezni, mennyivel kapnám olcsóbban?


Aki szintén ad a kutyáinak húst, vagy tud erről, megírná honnan és mennyiért? Köszönöm!


2011. jan. 7. 04:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon sok álleteledeles bolt van. Itt lefagyasztva lehet venni sokféle kutyának való húst. Mi rendszeresen veszünk, változóan több félét. 10-15 kiló hús 3-4 ezer forint körül van.
2011. jan. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt se írtad,hogy melyik hely érdekelne, Zala vagy Szabolcs megye.
2011. jan. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi vágóhídról vesszük , belsőségeket (májat, vesét, szívet, légcső-garat, ilyesmit), kb. 50 Ft/kg volt, ha jól emlékszem. Most már lehet, hogy kicsit több. De nagyon korán, reggel nyitásra kellett odamenni.
2011. jan. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hú, köszi! Csak én még nem láttam olyan kisállatkereskedést, ahol húst is árulnának, de jobban körülnézek.

Egyébként Fejér megye.

Most már minden a keresésen múlik, nem igaz, hogy nincs nálunk egyetlen vágóhíd sem...

Köszönöm a tippeket.

2011. jan. 7. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!