Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fém nyakörv tisztítása?

Fém nyakörv tisztítása?

Figyelt kérdés
Adott egy fém nyakörv ami egy idő után elszínezi a kutya nyakát. Főleg ebben az esős/havas időben. Mivel tudom megtisztítani vagy meggátolni hogy többet ne színezze...?
2011. jan. 10. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél másikat. Ami színez, az gagyi. Csak egyszer kell megvenned. Az enyém tizenéve szolgál.
2011. jan. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

1soros fojtó nyakörv és szöges fojtó nyakörvről lenne szó.

Az egyik 300ft a másik 1000ft. Csak ezt az egyfajtát ismerem minden hol ezek vannak szerintem.

Hol lehet venni jobb fajtát?

2011. jan. 12. 14:26
 3/7 Vitality válasza:
Ha normális, nem színeződő nyakörvet szeretnél, akkor szánj rá egy picit nagyobb összeget. Ha van a közeledben Fressnapf, ott találsz megfelelő minőséget.
2011. jan. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Onnan van mindkét nyakörv!!

Sztem ennél rosszabb már nem létezik.

2011. jan. 12. 18:24
 5/7 anonim ***** válasza:

Érdekes. Én még sose tapasztaltam ilyesmit, pedig nekünk is a legegyszerűbb lánc van és mi is már kb. 10 éve használjuk.

Esetleg azt tudom elképzelni, hogy ha lepattogzott a felületéről a króm(?) réteg, akkor ott rozsdásodhat/színezhet.

Vagy az lehet, hogy igazából a kutyád koszolódik, csak ahol a nyakörv a szőéhez ér, ott jobban meglátszik.

Amúgy ha le akarod mosni, akkor sima mosószeres víz és szárazra törlöd.

2011. jan. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sajnos ezek nem króm bevonatosak hanem nikkel ami olcsóbb.

Az egyik testvérének is láncos nyakörve van és dettó...

Mindenesetre vettünk egy másikat kb500ft volt az előző úgyis kicsi volt már.

2011. jan. 13. 10:33
 7/7 anonim ***** válasza:
K9, Bende,stb
2011. jan. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!