Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez tényleg igaz? De hát mi...

Ez tényleg igaz? De hát mi oka rá?

Figyelt kérdés
A Tappancs tanya menhelyen ha valaki oda megy önkéntesnek, tényleg csak fintorogva nézi a hölgy és látszik rajta, hogy egyáltalán nem kívánja, hogy ott legyen az a személy. Hallottam már több helyen is ilyet. Remélem ez nem igaz, mert szeretnék menni. Előre is köszi a válaszokat.
2011. jan. 11. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Menj el, aztán megtudod, igaz, vagy sem.

Az ilyen " hallottam, mondták, mástól hallotta" dolgokat nem kell 100 %-ra venni.

2011. jan. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát én egy lánytól azt hallottam hogy nem tűnik kedvesnek, de csak 2-szer látta
2011. jan. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tappancs tanyát nem tudom, de sajnos van rá példa, hogy nem barátságosak az önkéntesekkel. Pedig mennyivel jobb lenne, biztos több önkéntes menne szívesebben segíteni, ha barátságosan fogadnák őket. Legjobb azonban tényleg az, ha elmész személyesen.
2011. jan. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én csodálkoznék ezen! Sajnos nagyon sok rosszat látnak, akik rendszeresen - mondhatni munkajelleggel - ezzel foglalkoznak, és előbb-utóbb kijön az illetőn a munkahelyi betegség. Mindenkiben azt a gazembert látja, aki a kutyát kidobja,bántalmazza vagy uram bocsáss felakassza.
2011. jan. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!