Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy állíthatnám fel a fülét?

Hogy állíthatnám fel a fülét?

Figyelt kérdés

Van egy yorki és nem áll fel a füle.Láttam sok tenyésztős oldalon hogy fel van ragasztva a fülük.Mivel van felragasztva?Meddig hagyják rajta?

Előre is köszi


2011. jan. 19. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekelt h áll-e v sem leszedtem a ragasztót mert nagyon kitépte neki a szőrét és sebes is lett . kalciumot kapott és attól felállt neki a füle. De itt egy fórum: [link]
2011. jan. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mielőtt elkezded ragasztani, teljesen le kell vágni a szőrt, 0 mm-re.

Nézd meg a képet:

[link]

Itt látszik, hogy mennyit számít, ha egy yorki füléről le van nyírva a szőr. Sok esetben már ez is elég ahhoz, hogy felálljon. De ha ragasztani kell, akkor vegyél patikában Omnisilk selyem ragasztószalagot, és azzal csináld.

2011. jan. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mielőtt leszeded a ragtapaszt, sebbenzinnel egy picit át kell itatni, és akkor nem szedi le a szőrt, és be sem gyullad. Amugy meg nyirasd le teljesen kozmetikussal, és adj neki egy kis kalcium kiegészitést. Fogváltáskor még az a fül is lekonyulhat, amelyik addig állt.
2011. jan. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!