Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az ázott kutyaszag miatt is...

Az ázott kutyaszag miatt is leszállíthatnak minket?

Figyelt kérdés

Kutya addig utazhat, amíg nem zavar másokat. Holnap vinnem kell kórházba a kutyámat, csak vonattal tudom. Nálunk egy szem kocsija van csak, mert nem nagyon használják a vonatot, szóval elég közel leszünk a többi emberhez...

Felénk 8 centiméter csapadékot mond, tehát teljesen el fogunk ázni, neki meg nagyon erős szaga van a hosszú szőre miatt...

Csak azért kérdezem, mert mintha már szállítottak volna le embert buszról a szag miatt (alkoholszag, de lehet, hogy ott az ittasság miatt). Meg a kutya miatt el tudom képzelni, hogy bármibe belekötnek. És tisztaság sem maradna utánunk (folyni fog róla a víz, és szép adag sarat is be fog hordani, mert mindent magába szív a hosszú szőre). (Nincs kutyaruhánk.)


2011. jan. 19. 19:07
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Mármint teljesen semleges illata van, ha száraz, csak a víztől olyan erős :S
2011. jan. 19. 19:14
 2/11 anonim ***** válasza:

Hát, még nem hallottam olyat, hogy leszállitanának, mert esik az eső, és vizes , sáros a szőre.

Amiatt viszont, hogy bepiszkitja a kocsit..., hát, sose lehet tudni. Kalauzon is múlik szerintem.

Nálunk is hosszú a szőre a kutyánknak. Néha, mikor nagyon hideg van, beengedjük az ajtón belülre , de csak oda.

BOrzalmas ázott, büdi kutyaszaga van, ha szakad az eső.

Én papir törlőkendővel szoktam átdörzsölni a testét, meg a tappancsait, és utána javul a helyzet. Amugy ezt imádja.

Nagy testű, kb. két méter papir elég hozzá. EZt magaddal is tudod vinni a vonatra, és mindjárt nem köthetnek beléd.

Már , ha egyáltalán megteszik.

Amugy gyógyulást a kutyusnak.

2011. jan. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi!

Hát, nekünk nem lesz elég annyi, meg mire elfogadhatóan megtörölném, oda is érnénk, 24 perc az út :) Aztán helyi járatos busz, de mire a buszmegállóba érünk a vonatállomásról, újra szétázik, mert 15-20 perces séta...

Már próbáltam itatgatni, én mondjuk azért, hogy a fekhelyét ne vizezze össze, de egy százas csomag zsepi nem volt elég... Nem is tudom, minek van szőre.. nem taszítja, hanem magába szívja a nedvességet :S

Azért törölgetni fogom kitartóan, hátha csökken valamit a szag :)

2011. jan. 19. 19:26
 4/11 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem szállítanak le!Sokszor olyan bűdi emberek szállnak fel hogy a gyomrom is felkavarodik,na őket lekéne tessékelni!
2011. jan. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem szállíthatnak le!

De ha biztosra akarsz menni akkor vigyél egy szatyorban egy törölközőt.

A vonaton meg megtörölgeted egy kicsit :)

2011. jan. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi :) A terv az, hogy viszek törölközőt, és amint felszálltunk, rakok is mind a négy lábára jó hosszú gyerekzoknit :D Szereztem húgomtól egy narancssárgát, amin tarka bohócok vannak, meg egy pár rózsaszínűt, rózsaszínű virágokkal :) Ez van :) Legalább a szándékot díjazhatja a kalauz :)
2011. jan. 19. 19:53
 7/11 anonim ***** válasza:
Vonaton úgyis a peronon utaztok. Ott nem mondhatják, hogy zavar a kutya szaga. ha sokat gyalogolnál esőben, csinálj a hátára valami esőkabát félét.
2011. jan. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Vauuuu, szupi a zokni :-)

Azért a törölközőnek ne felejts el neylon zacsit vinni, és jól lezárni a száját, ha már nem használod.

:-)

2011. jan. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én minden nap vonatozok a kutyával. Semmiképpen nem fog leszállítani.

Vigyél törölközőt, azzal át tudod törölni a kutyit.

Ám nem muszáj a peronon utaznod. A szabály szerint ahol a bicikliket szállítják ( a szerelvényben van egy biciklis kocsi ) ott utazhattok, és az általában fűtött üléssel ellátott.

Jobbulást!

2011. jan. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Jó, amúgy is lesz velem hátizsák a cuccaival, majd még abba is belepakoljuk a törölközős szatyrot.

Sajnos nem tudok rögtönözni esőkabátot, még röhejeset sem :) nincs itthon olyan anyag. Régi pólókon gondolkoztam, de az csak pár perces időnyereséget jelentene...

Köszönöm mindenkinek!

2011. jan. 19. 20:44
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!