Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ami szokott lenni kutyák...

Ami szokott lenni kutyák nyakörvén az a kis névtábla, olyat hol lehet csináltatni Budapesten és mennyiért?

Figyelt kérdés
2011. jan. 20. 16:53
 1/6 Bányai Károly ***** válasza:

Inkább chipeztesd be, azt nem tudja elhagyni, és amúgy is hamarosan kötelező lesz, ha minden igaz.

Lehet kapni olyan cuccot, ami egy kis henger, és bele lehet tekerni az adatokat tartalmazó cetlit. Fém, vízálló. Ilyet lehet kapni minden fressn@pfban. Pár száz péz.

2011. jan. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én egy kulcsmásoló-gravírozó műhelyben láttam olyat, pár száz ft-ért
2011. jan. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
BILÉTA a neve !
2011. jan. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a Mister Minitben csináltattam, 2000 forint volt, de réztábla és bele van vésve a címünk, telefonszámunk, és a kutyus neve, és az is hogy chippelve van. Csont alakú, de azt hiszem lehet kör alakút is rendelni. Teljesen jó, megvagyunk vele elégedve, nem rozsdásodik és nem is csörög a kutya nyakában :)
2011. jan. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2011. jan. 20. 17:19
 6/6 anonim ***** válasza:

Kutyabilétának hívják.

Az én kutyámnak is van. Az egyik oldalán a neve, a másikon a telefonszámom.Kör alakú,mérete kb mint egy 200 ftos.

Én az egyik ismerősömmel csináltattam,aki egy vasüzemben dolgozik. Lerajzoltam hogy mekkora kell,ő kivágta,és belegravírozta...ingyen.

Ha van ilyen ismerősöd kérdezd meg,hátha tud segíteni.


Vagy nézz szét a teszveszen, vaterán,mert ott is szokták hirdetni,hogy készítenek. Már többször is láttam, 2 felhasználónál. Egyiknél 500, a másiknál 1000ftért. Lehet választani mintát is.


Amiről a többiek írnak, az a címtartó, olyan is lóg a kutyám hámján. Így néz ki,nagyon kicsike amúgy: [link]

Ez 3-500 ft között van. Ebbe van egy kis cetli és belevan írva a nevem,a címem, a telszámom és a kutya neve. Érdemes beszerezni! (bár nagyon ritkán látok a kutyákon. Amikor találkozok egy kóbor kutyával rögtön ezt keresem,hátha van neki...és már hívhatnám is a gazdáját)

2011. jan. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!