Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki tudja mikor lesz idén...

Ki tudja mikor lesz idén monori kisállatbörze?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm:)
2011. jan. 20. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Lesz - március 13.

- április 10.

- május 8.

- augusztus 14.

- szeptember 11.

- október 9.

Ezekben az időpontokban fogják újra megrendezni :)

2011. jan. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Elkeserítő. :(
2011. jan. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%
Kutyát pl.soha ne vegyél ott,szaporítók járnak árulni.
2011. jan. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat az első válaszadónak!!:)

A másik kettőt nem tudtam "hasznosítani":) Én már vettem ott egy kutyét és valóban szaporítók járnak oda az egyik leghúségesebb kutya a világon

2011. jan. 28. 20:58
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehe,hogy a leghűségesebb,de nem biztos,hogy nincs valamilyen genetikai problémája.

Lehet,hogy Neked szerencséd volt vele,de sok ember rosszul járt szaporítótól vett kutyával,pl.én is.

Ami még nagyobb baj,sokan az ilyen kutyát"egyszer kell,hogy kölyke legyen!"felkiáltással pároztatják és ezzel a szaporítók táborába lépnek,miközben rengeteg gazdát kereső fajtatiszta kutya van.

És ha kereslet van ,a szaporítók továbbra is disznóólban fogják gyártani az olcsó kutyákat.

2011. jan. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ha van kedvetek megnézi a Monoron vett spánielt akkor a myvippen vagy az iwiwen nézzétek meg a Gyurovics Gréta nevetés a képeket:) Tudom hogy oda szaporítók járnak oda a küllemével semmi gond csak amikor elhoztuk akkor szinte a "halálból" mentettük ki, mert olyan beteg volt és a füléről egy-egy kilós ürürlék volt és ezért a leghálásabb:)
2011. jan. 29. 04:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!